LM660s czy LA660s ?

orzech85

New member
Krótka piłka... co lepsze 47LM660s czy 47LA660s i dlaczego?

Różnice które wychwyciłem.

1) Cena - LM660s tańszy o ok. 150 zł, LA droższy
2) Dźwięk - LA660s ma dodatkowy głośnik niskotonowy, jednak przy zawieszeniu tv blisko ściany raczej nie stanowi dużej zalety
3) Pamięć - LA660s ma więcej pamięci na aplikacje (jeśli ktoś dużo z nich korzysta)
4) Popularność - LM660 bardziej popularny, są gotowe dobre ustawienia obrazu na forum
5) Zawieszenie na ścianie - LM660s można bezpośrednio przykręcić do uchwytu, w LA660s przeszkadza głośnik niskotonowy i trzeba dokładać dodatkowe podkładki.
6) Pilot - w LM660s są 2 piloty, w LA660s tylko 1 magic.
7) Wygląd - LM660s ładniejszy z cienką ramką aluminiową, LA660s brzydszy z plastikową ramką jak w LM640.

Czy warto więcej płacić tylko aby mieć model z 2013 r?
 

hardcore90

New member
Ja bym raczej dolozyl do dzwieku.
Mam 42 (LA660s) ktory stoi na podstawie - dzwiek bardzo dobry. I 47 (LA660s) ktory jest przykrecony vesa to sciany - nie widze roznicy w dzwieku.

Co prawda do filmow podlaczam microlaby, ale do wszystkiego innego ("telewizja") - gra to jakby ze starych CRT czyli masz jakby to okreslic - moc.

A od sciany i tak musisz odsunac, dac podkladki, gdyz dolna czesc tv jest dosc gruba.
 

heniek017

New member
Krótka piłka... co lepsze 47LM660s czy 47LA660s i dlaczego?

Różnice które wychwyciłem.

1) Cena - LM660s tańszy o ok. 150 zł, LA droższy
2) Dźwięk - LA660s ma dodatkowy głośnik niskotonowy, jednak przy zawieszeniu tv blisko ściany raczej nie stanowi dużej zalety
3) Pamięć - LA660s ma więcej pamięci na aplikacje (jeśli ktoś dużo z nich korzysta)
4) Popularność - LM660 bardziej popularny, są gotowe dobre ustawienia obrazu na forum
5) Zawieszenie na ścianie - LM660s można bezpośrednio przykręcić do uchwytu, w LA660s przeszkadza głośnik niskotonowy i trzeba dokładać dodatkowe podkładki.
6) Pilot - w LM660s są 2 piloty, w LA660s tylko 1 magic.
7) Wygląd - LM660s ładniejszy z cienką ramką aluminiową, LA660s brzydszy z plastikową ramką jak w LM640.

Czy warto więcej płacić tylko aby mieć model z 2013 r?

Może i troche tańszy ale nie wiem czy lepszy. Osobiscie mam LA660 i ma plastikowa ramke ale lm660 tez jest plastikiem, w tym modelu aluminiowa to jest chyba tylko tylnia plyta.
Jesli chodzi o obraz to ja w warunkach pokojowych ustawilem na "Expert 1" i podbilem podswietlenie i kontrast do 100 i mnie sie podoba ale to juz kwestia gustu.
Duzym plusem w tym roku jest pilot magic i wogole nie odczuwam braku klasycznego pilota. Magic duzo dokladniejszy, lepiej lezy w dłoni. No i Smart w 2013 dla mnie ma wielki plus za mozliwosc otworzenia strony z telewizja internetowa, poniewaz nie posiadam kablowki i to jest moja jedyna nadzieja.
Wiec nie wiem czy warto zaoszczedzic te 150 zł.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Ustaw sobie na Expert 1 te pierwsze,a na Expert 2 te drugie przełączaj i porównasz które Tobie bardziej pasują.
 
Do góry