Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

Lukas79

New member
Witam

nigdzie nie moglem znalezc listy dostepnych zmian, jakie nastepuja w kolejnych aktualizacjach, jest to gdzies spisane ?

czy trzeba wgrywac na czuja ?

---------

kolejna rzecz, może ktos ma pomysl jak to obejsc bo mnie to do szalu doprowadza

jak ustawic czasowe wylaczanie ogladajac material z pendriv czy tez dysku (chyba to sie dotyczy rzeczy odtwarzanych z playera LG) ?

probowalem nawet takiej sztuczki, ze ustawialem wczesniej przy innym zrodle, gdzie dziala menu, lub q menu, ale ni cholery nie wylaczal sie ....

---- co do telewizora to jest rewelacyjny (42 lm20s), ale ten szczegol mnie bardzo mocno irytuje
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
nigdzie nie moglem znalezc listy dostepnych zmian, jakie nastepuja w kolejnych aktualizacjach, jest to gdzies spisane ?

Oczywiście, że nie ... bo oni się wstydzą tego co spieprzyli (i co trzeba było naprawić lub poprawić) i nigdy nie podadzą szczegółów tych zmian. :-D
Najwyżej się pochwalą, że dodali jakiś nowy kodek wideo, jakąś inną drobną funkcjonalność lub nowe bajery typu TVN Player (podobno będzie od września).
Żeby zrobić wrażenie, że tak dbają o klienta, he he.
 
Ostatnia edycja:

Damiano2d

New member
Ja zaktualizowałem i nie działaja mi programy żadne tvp i eska. Zastanawiam sie czy wyszukiwać programów od nowa... Zrobiłem test sygnału i nie działajakanały: 23, 28, 39 (NIT nieosiągalny, 0%)

edit: wszystko już działa, kabel się poluzował...
 
Ostatnia edycja:

Lukas79

New member
przez telewizornie mozna juz pobrac wersje 4.01.27


------- edit


jak ustawic czasowe wylaczanie ogladajac material z pendriv czy tez dysku (chyba to sie dotyczy rzeczy odtwarzanych z playera LG) ?


dodali - juz ustrojstwo nie bedzie do rana wlaczone ;)
 
Ostatnia edycja:

tharan

New member
Dodali tez cos w opcjach 3D. Jakies rozpoznawanie 3D czy jakos tak (nie jestem teraz przy tv). Ale nie wiem do czego to sluzy.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
 

Scoonek

New member
Witam Wszystkich ! Czy jest możliwość pobrania nowego softu w wersji 4.01.27 bez dostępu do neta w tv bo na stronie lg znalazłem tylko 03.03.57
 

rychu

New member
Już na poprzednim sofcie sprawdzałem działanie myszy i nie było problemów.
Fajnie, że dodali HbbTV, bo już nie muszę mieć TV ustawionego na Niemcy i można sobie spokojnie zrobić listy kanałów DVB-T i DVB-S, bo przy zmianach kraju TV w nich miesza :)
 
Do góry