Tryby serwisowe (odblokowanie USB) w niższych modelach serii LD

technik1989

New member
posiadam telewizor LG 26 cale LD350, chcialbym ogladac filmy z pena ale jest zablokowane a nie umiem wejsc w menu serwisowe zeby odblokowac filmy z USB, probowalem roznych sposobow i dalej nic, posiadam pilot uniwersalny URC11C12A, moja prosba jest taka ze jak ktos wie jak to zrobic to niech sie podzieli ze mna ta informacja, pomocy:(
 

Memciu

New member
Witam.
Pozwolę sobie opisać swoje doświadczenie z odblokowaniem USB w tv LG.
Posiadam model LG 42LD420, i chciałem odblokować usb takim piotem.
FOTO W ZAŁĄCZNIKU!

Była promocja w Lidlu więc kupiłem :D


Ale mój pomysł okazał się jedną wielką LIPĄ !
Pilotem nie mogłem wejść w tryb serwisowy.

Poczytałem, przetestowałem wiele opcji i nic.

Ale znalazłem jeden SKUTECZNY!
Mam telefon Nokię E51 , który ma system SYMBIAN- przeczytałem że można do niego wgrać program i wejść w tryb serwisowy [do pola gdzie się wpisuje hasło], a później zwykłym pilotem :)
Przetestowałem i UDAŁO SIĘ !

Program nazywa się IrRemote, działa on tylko na systemach SYMBIAN wyłącznie !!
podaje link do programu :) [DOPISAĆ KROPKĘ BO NIESTETY MAM LIMITY JAKIEŚ :/]
Kod:
sendfile pl/57910/irremote1.03.rar


Tutaj instrukcja z elektrody z obrazkami ![DOPISAĆ KROPKĘ BO NIESTETY MAM LIMITY JAKIEŚ :/]
Kod:
elektroda pl/rtvforum/topic1778594.html#8762985


A tu moja instrukcja:
-instalujemy w telefonie najpierw Psiloc.irRemote.v1.03.sis
- potem DRM.Common.Solutions.v3.11.Crack.sis

- kolejno uruchamiamy program, wybieramy opcje -> add Device -> TV - i tutaj wyszukujemy LG wchodzimy w to okienko i Tutaj Wybieramy ""Refresh' - tutaj jeden klops jest, musimy się połączyć z internetem by ten wyszukał nam opcje "Service" lub "Service Menu" jeśli ktoś ma Router to ma za free jeśli nie to kilka groszy [dosłownie] musi przeznaczyć na to połączenie z interentem.

A więc po wyszukaniu opcji "Service" wybieramy ją i wystarczy kliknąć 2 by weszło nam w menu serwisowe :)

PS: program może służyć też do innych telewizorów i nie tylko :) polecam go !!

TO NIE TAKIE TRUDNE I CZASOCHŁONNE JAK WYGLĄDA !! Polecam tym którzy mają telefon z symbianem !
 

Attachments

  • 1390882032_1.jpg
    1390882032_1.jpg
    31,7 KB · Wyś: 510

miloszgno

New member
Jesli posiadacie lidloskiego pilota Silver Crest szczegolnie model 1001

to zakodujcie kod: 0420
po wpisaniu kodyu wciskacie dwa razy przycisk "2"
podajecie haslo 0413
i wchodzicie do tool option 3
 

Ogrish

New member
Męczę się z uruchomieniem trybu serwisowego w 42LD420 za pomocą pilota uniwersalnego Mak 2000 Maxi.

img339.imageshack.us/i/piloty.jpg

Pilot dostroiłem automatem i jakoś tam współpracuje, ale wielki h, a nie pytanie o hasło się ukazuje po naciskaniu shift i -/-- ... Jak ktoś ma jakiś pomysł byłbym wdzięczny.
 

setter300

New member
Pilot SILVER CREST można zaprogramować na ASAT kodem 5147.
Wciskając VOL+ wchoczimy w menu wbijając na pilocie z TV kod 0413
POZDRAWIAM
 

pawlospg

New member
Jesli posiadacie lidloskiego pilota Silver Crest szczegolnie model 1001

to zakodujcie kod: 0420
po wpisaniu kodyu wciskacie dwa razy przycisk "2"
podajecie haslo 0413
i wchodzicie do tool option 3

@miloszgno..jestes wielki ,wszystko poszło sprawnie dzieki stawiam browarka:lol::lol::lol:
może znasz jeszcae god do tego pilota na cyf..polsat bo ten w instrukcji nie działa.

dzięki i pozdrawiam:eek:k::eek:k:
 

cichytom

New member
Witam,
1. W jaki sposób za pomocą pilota SilverCrest KH 2159 mogę odblokować możliwość oglądania DivX na LG 32LD750 ?
2. Czy na LG 32LD750 można w jakiś sposób odtwarzać pliki *.m2ts ? Na Sharpie LEDowym tego typu pliki odtwarzają się bez problemu.
 
Ostatnia edycja:

el magico

New member
udalo sie wejsc w menu,

do czego jest funkcja digital eye
bluetooth, audio ampl i backlight type?

co mozna uzyskac tam zmieniajac?
 
Ostatnia edycja:

steward

New member
Poproszę o pomoc w konfiguracji pilota do LG 32LD420, kupiłem pilot LP20 i nie mogę odnaleźć tego telewizora... mógłby ktoś podać kod do zaprogramowania? Oczywiście chodzi mi o włączenie divix
 
Do góry