LG seria LZ55 poszukuja za i przeciw (26LZ55, 32LZ55, 27LZ55)

Wolfeno

New member
Hi

czy jest tu moze uzytkownik LG 32LZ55 cena okolo 5000 da sie jeszcze przezyć czy jest na sali uzytkownik tego lcd ?? moze jakies za i przeciw, bede wdzieczny

bede ogladal cyfre + i dvd
 

solmar

New member
Nie chciałbym nikogo zniechęcać, ale powiem szczerze, że z moich obserwacji po 2-ch miesiącach przeglądania wszelkich lcd we wszystkich możliwych sklepach wynika, że nie widziałem gorzej działającego telewizora! Samsungi w niewiele większych cenach działają moim zdaniem znacznie lepiej.
Ale oczywiście mogło mi się tylko zdawać więc przyjrzyj się sam i porównaj w sklepie z innymi.
 

Wolfeno

New member
ja w polskim sklepach widzialem tylko LG 32LZ50 czyli poprzednika tego modelu, LG 32LZ55 widzialem w niemcach i odbieral zajebiscie dlatego o nim myslalem pochodze poszukam moze gdzies stoi to sie obejrzy na miejscu najgorszy problem ze w MM Saturnach itp maja gowniany sygnal i wszystkie tv lcd i crt odbieraja zle, a sprzedawcom sie nie chce podlaczac do dvd
 

solmar

New member
Witam ponownie -na wszelki wypadek chciałbym lekko sprostować moją wcześniejszą wypowiedź , gdyż nie do końca jestem przekonany czy nie wprowadziłem kogoś w błąd -na pewno tragicznym obrazem wg mnie poszczycić się może LG 32LZ50 , ale nie jestem pewien jak działa lz55, bo po tym co pokazał lz50 omijałem z daleka wszelkie lcd LG.
Natomiast nie widziałem mimo wszystko na razie żadnego modelu lcd LG, który by działał zadowalająco (lz50 i lz55 są tak zbliżone optycznie że mogłem to przeoczyć).
Być może seria lx lub lp1r działa lepiej, ale ja nie miałem okazji jeszcze zobaczyć.[/url]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
idąc z hasłem
oczekuj od sprzetu tyle ile za niego zapłaciłeś - LG Lz 55 gra dobrze. A i tak wszystko zalezy od sygnału który podłączysz .
Dysponując cyfrą i dvd - powinieneś być zadowolony.
Nie ma innej mozliwości niż sprawdzenie u siebie.
Może mi się podobać a Ty stwierdzisz ,że to nie dla Ciebie i odwrotnie. Dlatego wydając każdą kasę warto sprawdzić wszystko samemu. Jak dobry gospodarz.
LG LX 1 - opis w innym temacie - gra extra. Idzie nowe.
Nie zniechęcaj się - tylko własną wrażliwością oceń sam.
pozdrawiam
 

geowik

New member
Witam. Ja posiadam LG26LZ55 i jestem bardzo zadowolony. Mam podpietą CYFRE+ po RGB i DVD po componencie i wszystko chodzi świetnie. Poza tym jeste wejście DVI i dzieki kabelkom które są w zestawie (DSUB - DVI i DVI-DVI) mozna podpiąć kompa i wtedy wygląda rewelacja. Szkoda tylko, że nie ma PIP-a no i głośniczki są dosyć słabe. Na szczeście wszystko podpięte pod ampli. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam. Pewnie są i lepsze LCD-ki ale skoro nie widąc różnicy to po co przepłacać.
 

pepol45

New member
Re: TV Trwam

mam ten sam problem LG32lz55, lub samsung LE32T51B, samsunga widziałem kolor super z dvd, kabel słabo natomiast LG nie wiem
 

mawojko

New member
SAMSUNG LE27T51B

Witam

W ostatnim numerze Kina Domowego jest test modelu LZ 50 lub LZ55 - nie pamietam dokładnie bo tylko przeglądałem w MPiKu -dostał dobre oceny "jako jeden z niewielu w swojej klasie nie śnieży". (?!)
Ja wybrałem w podobnej cenie Panasonica 32 LX-50 i jestem średnio zadowolony. Z cyfry do 2 metrów pikseloza, 3.5 metra - da sie wytrzymać ale też bez rewelacji. DVD po komponencie -ok. Może byłbym bardziej zadowolony gdyby nie to, ze przez kilka dni miałem plazme Panasa 37 cali (dobra cena była w MM - 5499 bez podstawy - ale już o 1000 droższy) i grała znakomicie mimo rozdzielczości 848 x 480, ale żonka stwierdziła że jest za duża i (niestety) wymieniłem.

M
 

janunio

New member
Bez reklam
Panowie ;

polując na "jak naj taniej" to mam nadzieję, że to nie to forum.

Tu szukamy extremalnej jakości i nowych technologii.

Wasza dyskusja to śledzenie okazji na Allego albo e-bay.

Życzę , kupcie naj taniej. SYF.

pozdro

PS. Tylko BenQ 37" 1920 x 1080.

Kupcie i opiszcie jak to działa .

Cała Polska czeka.

Bardzo tanieje Philips 37'' w tej rozdzielczości.
 

irzi

Member
janunio napisał:
Panowie ;

polując na "jak naj taniej" to mam nadzieję, że to nie to forum.

Tu szukamy extremalnej jakości i nowych technologii.

Wasza dyskusja to śledzenie okazji na Allego albo e-bay.

Życzę , kupcie naj taniej. SYF.

pozdro

PS. Tylko BenQ 37" 1920 x 1080.

Kupcie i opiszcie jak to działa .

Cała Polska czeka.

Bardzo tanieje Philips 37'' w tej rozdzielczości.
Co miałeś na myśli pisząc że Philips 37' tanieje ? Czyżby jakaś duża obnizka ??
 

Wolfeno

New member
janunio napisał:
Panowie ;

polując na "jak naj taniej" to mam nadzieję, że to nie to forum.

Tu szukamy extremalnej jakości i nowych technologii.

Wasza dyskusja to śledzenie okazji na Allego albo e-bay.

Życzę , kupcie naj taniej. SYF.

pozdro

PS. Tylko BenQ 37" 1920 x 1080.

Kupcie i opiszcie jak to działa .

Cała Polska czeka.

Bardzo tanieje Philips 37'' w tej rozdzielczości.


skoro nie interesuje ci temat tego tv to nie rozumiem po co czytasz ten watek zamiast zalozyc inny na temat tego benq czy tez philipsa - Wujku Dobra Rada

masz kase to kupuj i sam nam opisz jak to działa - jeleni szukasz ??? ;-)
 

Cubol

New member
Zakupiony...LG 32LZ55...czas na pierwsze wrażenia ;)

Witam...

No wreszcie kupiony w sobotę... chyba za dobrą ceną 3799...
Wrażenia:
1. Obraz z kablówki - jak to powidzieć... przesiądę sie chyba na CYFRĘ+...bo na niektórych kanałach jeeeeezuuu... Ale obejrzałem sobie F1 w niedzielę na 4-ce... jakiś slalom gigant na eurosporcie...bardzo fajnie. Nie było smużenia. Ale niestety niektóre kanały nie za bardzo...no ale to kwestia sygnału. :mad:
2.Obraz z DVD - nie mam się co przyczepiać. Dla "videofila" na pewno czerń nie będzie super hiper smoła. Dla mnie jest akceptowalna.
3. Zakupiłem również DVD HD (Philips DVP 5900)... Ponieważ w jakimś wątku była dyskusja odnośnie 32LZ55 i progressive scan... potwierdzam, że chodzi bez problemu. Tylko musi być podłączony przynamniej przez kabel component do DVD. Obejrzałem "Piąty Element" w B.Willisem wczoraj w nocy - miodzik :D
4. Jest też wejście DVI, (jeszcze nie podłączałem). DVD ma wyjście HDMI, a kabalek mam DVI-DVI (muszę kupić przejściówkę HD-DVI). Chyba dobrze kombinuję, że mogę podłączyć wyjście DVD HDMI i wejście DVI w TV.. ??
5. Podsumowując jestem zadowolny... za tą cenę 32 cale panorama LCD myślę że ok. Wiem , że pewnie są lepsze LCD 32 od tego, ale chyba jak to mówił KIKI wymagaj od sprzętu tyle ile za niego zapłaciłeś ;) Matryca równomiernie podświetlona... nigdzie nie ma żadych plam, przejaśnień czy coś takiego, nie buczy, nie brzęczy żadna cewka czy co tam jeszcze ;). Ogólnie w skali 1-5 daję mu 4+.

Jeśli ktoś ma jakieś pytanka... strzelajcie

Pozdr

Cubol
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Cena do jakosci - dobra
Jakość w stosunku do innych LCD troche drozszych niestety nie
 

bandi

New member
Ja podłączyłem pod niego X360 ale po kablu VGA z przejściówką na DVI.
Obraz - jest bardzo pozytywnie. Co do componentu - wypowiem się jak go podłączę poprawnie :) ale o tym pisałem w innym temacie na forum.
 
Do góry