55B7V czy 55SJ950V co kupić i dlaczego?

TOMKYW

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie pozornie zadaję pytanie retoryczne,ale mimo wszystko proszę o odpowiedź.Różnica w cenie obu modeli to ok 1000pln(950 oczywiście taniej).To co dla mnie najważniejsze to jakość obrazu.
To co mnie przyciąga do SUPER UHD to sprawdzona technologia która funkcjonuje od lat ,oraz świetny wygląd(stalowa ramka) no i cena.
Jaka zatem jest różnica między topowym SUhd a podstawowym Oledem, którego wybrać i dlaczego?
Dzięki za pomoc
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled jest Oled i tak bym wybrał.
Masz dla niebieskich 55b7 za 5600 zł
Z kalibracją
Z dostawa i z prezentem od LG Polska za kilkaset złotych.

Jeśli LCD LG to 55sk 850 za 5800 zł
Z FAld.
I pakiet j.w.
Są dostępne .

Płatność dowolna
Gwarancja 2 lata door to door

Jeśli pasuje możemy działać .
Pozdrawiam
Krzysztof
600059615 tel.
 

TOMKYW

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oled jest Oled i tak bym wybrał.
Masz dla niebieskich 55b7 za 5600 zł
Z kalibracją
Z dostawa i z prezentem od LG Polska za kilkaset złotych.

Jeśli LCD LG to 55sk 850 za 5800 zł
Z FAld.
I pakiet j.w.
Są dostępne .

Płatność dowolna
Gwarancja 2 lata door to door

Jeśli pasuje możemy działać .
Pozdrawiam
Krzysztof
600059615 tel.

Możesz mi napisać szczegóły
Co wchodzi w zakres pakietu(jaki prezent)?
Jakie są możliwości płatności(czy 0procent)?
Czy gwarantem jest Lg Polska?
Ps tą SJ950 można wyrwać za 4300 w tej chwili stąd na niego pomysł. W tej samej cenie co Oledto wybor oczywisty .(tak informacyjnie 55b7v można w sieciówce wyrwać za 5320)
Czy SJ950 ma też FALD?
Czy można rozwinąć myśl dlaczego Oled?
 
Ostatnia edycja:

jarswi

New member
Tu musisz sam zdecydować co dla Ciebie ważniejsze.
Bezwzględnie nowe modele lg (sk) są lepsze ale dużo droższe (zadaj na priw do kiki pytanie o ceny) Dokładne porównanie sk 8500 do 9500 na razie nie możliwe kiki odwleka co 3 dni ciągle opublikowanie testu 9500 więc na ile zmienia harakterysytykę dwa razy tyle stref podświetlenia nie wiadomo.
Na konkurencyjnym forum P. Maciej ogłosił,m że następny test to LGsk9500 bo warto mu się przyjrzeć bliżej - jest o wiele lepszy od poprzednika sk 9500.
Także na Rthings LGsk9500 jest chyba 2 w kolejce do testu - tam bardziej szczegółowo i metodycznie podchodzą do tematu więc może poczekaj trochę aby na podstawie testów zobaczyć czy warto dołożyć do SK9500 (o ile jest lepszy w aspektach, które są dla Ciebie ważne)
Ja sam zdecydowałem poczekać do spadku cen 65 cali SK9500 lub zrobić rewolucję i wywalić komputer z salonu do pokoju i kupić OLEDA - wbrew pozoru nie tak łatwo go wypalić - o wiele szybciej wypalały się plazmy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
SK 950 - profesor jakości.
Masz też specjalną cenę dla niebieskich członków forum.
https://www.strefalg.pl/powolanynam...MI263T2_qc2wIVDbTtCh1gdwH9EAAYASAAEgKOg_D_BwE

Co wchodzi w zakres pakietu(jaki prezent)?
https://www.strefalg.pl/powolanynam...MI263T2_qc2wIVDbTtCh1gdwH9EAAYASAAEgKOg_D_BwE

Jakie są możliwości płatności(czy 0procent)?
Raty 0% - prowizja bankowa + s % na 10 rat.

Czy gwarantem jest Lg Polska?
LG Polska - łatwo sprawdzić kto daje dodatkowe prezenty w sklepach a kto nie.

Ps tą SJ950 można wyrwać za 4300 w tej chwili stąd na niego pomysł. W tej samej cenie co Oledto wybor oczywisty .(tak informacyjnie 55b7v można w sieciówce wyrwać za 5320)
Czy SJ950 ma też FALD?

Czy można rozwinąć myśl dlaczego Oled?
Bo wygrywa wszystkie porównania:

http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...ng-55q7-na-specjalnym-pokazie-w-londynie.html
 
Do góry