Lg 55b7v

Karol1976

Active member
Bez reklam
Bez obrazy ... ale macie swoje OLEDY , Wydajesz tyle kasy i aby po np miesiącu już problem zgłaszać !!! Kpina , Nie jestem i jak na razie zostanę przy tym że Oled to *************** , chodzi mi o awaryjność Paneli , Nie ukrywajmy tego !!!
 

Dubek

Member
Bez reklam
Dobrze że LED to jest cudowna technologia bez żadnych wad i nie ma takich przypadków że kupisz tv za paręnaście tysięcy i zaraz po wyciągnięciu z pudła i podłączeniu do prądu okazuje się że ma taki clouding że nie da się na to patrzeć lub się zepsuje po jakimś czasie albo wywali martwe piksele.
 

solfa

New member
Bez reklam
Macie jakieś własne ustawienia do tego tv? Chodzi mi o to żeby biel była "bielsza" :) Jako zwykły użytkownik brakuje mi tego "czegoś" w tym obrazie. Jest piękny ale wg mnie nie lepszy niż w moim KS 9500 , może ustawienia pomogą.
 

siucha

New member

kolec80

New member
Witam Widzę że sporo się pojawia o wypalaniu natomiast ciekawi mnie mój problem który Opisałem wcześniej to znaczy telewizor w czasie oglądania ale generalnie tylko Polsatu Cyfrowego z dekodera wyłącza się i włącza obraz razem z dźwiękiem nie raz po kilka razy nie raz tylko raz. Trwa to może dwie trzy sekundy. Podłączyłem teraz w porządnym kablem takim za 100 zł do 4 k przystosowanym. I poprawy nie ma. Ciekawi mnie to że jest dzień kiedy w ogóle nie gaśnie a na przykład wczoraj w ciągu pół godziny 10 razy. Ma ktoś może jakiś pomysł... Nie wydaje mi się żeby to była wina telewizora bo ona Netflix albo na YouTube nic takiego się nie dzieje ale ten dekoder z innym telewizorem chodził normalnie...
A dziś na przykład żona siedziała oglądała jakiś kanał piloty leżały na półce i sam włączył się YouTube od razu z materiałem który był oglądany wczoraj... czary jakieś... Bardzo proszę o sugestie dziękuję Robert

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 

leszcz

New member
Minęło niespełna dwa lata . Znów są ślady na matrycy przy oglądaniu np czegoś na czerwonym tle . Sprawa zgłoszona do LG i jak wydaje sie zamówiono nową matryce i będzie wymieniona .
 

leszcz

New member
Matryca
A na żywo jest o wiele gorzej . Dziś zabrał serwis TV jutro mają przywieźć z wymienioną matrycą
 

Attachments

  • 20200327_141107.jpg
    20200327_141107.jpg
    346,5 KB · Wyś: 25

promil_one

New member
No to szczęście masz - ja mam 65 B7 kupiony we wrześniu 2017 i już po gwarancji niestety. Wypalenia po TVN24 ramka informacyjna na dole. Na kolorze żółtym i magentach - M A S A K R A!!! Widać nawet na kolorowych, na skórze ludzkiej. Myślałem, że chociaż 5-6 lat poużywam a tu bubel. TV kosztował 12,5k pln. :( Odświeżanie nic nie daje.
 

Ript1966

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kupiłem 55B7 w listopadzie 2017.
Wypalenia (pasek TVN) pojawiły się w lutym 2020, więc 4 miesiące po gwarancji.
Nie oglądałem TV jakoś specjalnie dużo, a jeżeli już to głównie YT.
Telewizję do raptem kilka godzin w tygodniu.
Teraz mam 55C9, zobaczymy czy coś poprawili w tej kwestii.
 
Do góry