Samsung Q95T czy Q91N

mpDante

Member
Bez reklam
Tak tylko włożę kij w mrowisko przy zachwytach czernią w Q90T/Q95T ;-)


Takie tam porownanie z Q70R.
 

Attachments

  • Screenshot_2021-12-01-23-31-33~2.jpg
    Screenshot_2021-12-01-23-31-33~2.jpg
    10,1 KB · Wyś: 49
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Mrówki się nie pogniewają bo testy cyferki to tak samo jak w audio włożyć sobie można -no właśnie jak kij w mrowisko.
Q70R jest świetnie skalującym TV w bezpośrednim porównaniu 1:1 wygrał
z LG B9 jednak nie może się równać z Q90T pod żadnym względem.
 

VitoCx

Member
Cały czas to cyferki ja jestem praktykiem, jakbym tak audio wybierał to dźwięku by niestety nie było

Z faktami się nie dyskutuje. Kolejny raz chlapnąłeś głupotę i odwracasz kota ogonem. To o jakim bezpośrednim porównaniu miedzy tymi tv wspomniałeś w poprzednim poście?
Mienisz się jako kalibrator, tester i chodząca encyklopedia RTV a tak naprawdę to jesteś zakompleksionym farmazonem, który uprawia nieświadomy trolling na tym forum.
 

SDman

Banned
W tym wątku trolowanie to twoja domena. Nawet słówka merytorycznego nie wnoszisz ale szambo wylewasz i kto tutaj jest TROLEM?
 

VitoCx

Member
Mrówki się nie pogniewają bo testy cyferki to tak samo jak w audio włożyć sobie można -no właśnie jak kij w mrowisko.
Q70R jest świetnie skalującym TV w bezpośrednim porównaniu 1:1 wygrał
z LG B9
jednak nie może się równać z Q90T pod żadnym względem.


Kto robił to porównanie? Gdzie można zobaczyć jego wyniki?



Cały czas to cyferki ja jestem praktykiem, jakbym tak audio wybierał to dźwięku by niestety nie było


Jakim praktykiem? Ty miałeś te tv u siebie i robiłeś porównanie, że piszesz w ten sposób? O jakiej subiektywnej ocenie my tu rozmawiamy, skoro to jest jedynie twoja urojona wizja czegoś, czego w ręku nie miałeś i na oko nie widziałeś. Na jakiej podstawie kwestionujesz wyniki porównania, które przedstawiłem?


W tym wątku trolowanie to twoja domena. Nawet słówka merytorycznego nie wnoszisz ale szambo wylewasz i kto tutaj jest TROLEM?


Najpierw wypisujesz kłamstwa, a później się dziwisz że ktoś cie na nich przyłapał i nazwał po imieniu? Człowieku zejdź na ziemię i pisz jeśli faktycznie masz coś do powiedzenia, bo na razie tylko się kompromitujesz i ośmieszasz w każdym możliwym wątku.
 

Manarino

Banned
Cały czas to cyferki ja jestem praktykiem, jakbym tak audio wybierał to dźwięku by niestety nie było

Ale Ty nie jesteś praktykiem .
Jak Ty możesz być praktykiem , jak Ty 8 lat siedziałeś na jednym tv .
A w ciągu dekady kupiłeś tylko dwa telewizory .

Ty masz audio ?
Ty pojęcia na temat dobrego audio nie masz .

Ciebie na profesjonalną kalibrację telewizora nie stać. Na dobre audio, dobry tv tym bardziej . Posiadasz sprzęt marnej jakości. Tylko w Twym mniemaniu to jest sprzęt dobrej jakości.

Zajrzyj do wątku audio i podziel się tym "systemem" który posiadasz, to chłopaki Cię wyśmieją.

Zamieściłeś akiś czas temu zdj tego leda .
Po tych Twoich zasłonach już było widać z jakim deficytem finansowym walczysz.


Jakość kosztuje, a Ciebie na tą jakość zwyczajnie nie stać.
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Cóż, poddaję się w walce z Trolami bez twarzy jestem bez szans.
Posiadaczy TV LCD klasy premium serdecznie pozdrawiam.
 

VitoCx

Member
Cóż, poddaję się w walce z Trolami bez twarzy jestem bez szans.
Posiadaczy TV LCD klasy premium serdecznie pozdrawiam.

Jeśli nie jesteś trolem to odpowiedz na zadane pytania z poprzedniej strony. Znów złapałem cię na pisaniu farmazonów a teraz masz pretensje do całego świata ze ktoś ci to wytknął. Merytoryką określasz wprowadzanie forumowiczów w błąd? To po co podajesz fakeowe wyniki urojonego porównania, które funkcjonuje tylko w twojej głowie?
 

SDman

Banned
Jeśli jesteś osobą intigentna to wklej choć jedna moją wypowiedź gdzie wprowadzam kogoś w błąd- zakładam, że wiesz jak to się robi .
 

VitoCx

Member
Mrówki się nie pogniewają bo testy cyferki to tak samo jak w audio włożyć sobie można -no właśnie jak kij w mrowisko.
Q70R jest świetnie skalującym TV w bezpośrednim porównaniu 1:1 wygrał
z LG B9
jednak nie może się równać z Q90T pod żadnym względem.


Kto robił to porównanie? Gdzie można zobaczyć jego wyniki?


https://www.rtings.com/tv/tools/comp...9-oled/782/915
Tu masz porównanie robione przez ogarniętych gości, które wskazuje innego zwycięzcę.

No odnieś się geniuszu :cool:
 
Do góry