TV do ps4 i filmów max 11 tys

Tvmania

New member
Bez reklam
Witajcie wszyscy jestem 1 raz na tej stronie a potrzebuje cennych informacji na temat 5 tv ponieważ zakup będzie na kilka lat i później przejdę na technologie 4k a więc tak potrzebuje telewizora typowo pod konsole i oglądania filmów w 3d na balu Ray i normalne blu Ray minimalny rozmiar tv to 60 cali najlepiej było by mieć 75 cali ale nie wiem czy w tej cenie coś się znajdzie modele jakie mnie interesują ale nie wiem czy są dobre to
Samsung h8000 65 cali
Sony w955 65 cali
Sharp 855 70 cali
Sharp uq10e 70 cali
Panasonic as800 60 cali
I teraz tak który z tych tv najbardziej się sprawdzi do grania i oglądania filmów wiadomo czym większy rozmiar tym podobno lepiej.
Zależy mi na super głębi, czerni, 3d dobrym telewizor jeszcze nie wiem albo będzie wisiał albo stał, równe podświetlane matrycy, żeby czytał wszystkie formaty z USB jak ściągnie jakiś film, niebawem będzie podłączony nc+ lub cyf Polsat będzie oglądanie dużo meczów ligi mistrzów, seriale rzadko i jakieś filmy w telewizji z czasem chce dokupić porządne kino domowe do 8 - 9tys wiec na głosie w tv mi nie zależy. Proszę wyborze porządnego tv który będzie mi służył na minimum 7 lat i sprawdzi się pod konsole ps4 i filmy stary tv mam LG full HD 47 cali LCD i ma 6 lat więc czas na wymianę proszę was o pomoc
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Dzięki Kiki za informację będę lukal Sharp i Philipsa jak coś który lepszy wybór podobnie Sharp 857 czy uq10?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ok dziękuję Kiki za info.
A mam takie pytanko kiedy można spodziewać się oledow od Sharp, Panasa i sony najbardziej w sumie zależy mi na sharpie OLED ponieważ on ma ceny spoko co do rozmiarów 60 cali i 70 cali bo 80 nie realna na mój fundusz a wiadomo rozmiar ma znaczenie i są efekty lepsze do oglądania filmów i grania na konsolce i dlatego stawiam na sharpa OLED kiedy można spodziewać się Kiki oledow? 1 rok lub 2
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Ok dziękuję Kiki za info.
A mam takie pytanko kiedy można spodziewać się oledow od Sharp, Panasa i sony najbardziej w sumie zależy mi na sharpie OLED ponieważ on ma ceny spoko co do rozmiarów 60 cali i 70 cali bo 80 nie realna na mój fundusz a wiadomo rozmiar ma znaczenie i są efekty lepsze do oglądania filmów i grania na konsolce i dlatego stawiam na sharpa OLED kiedy można spodziewać się Kiki oledow? 1 rok lub 2

Sharp jest w czarnej....tak jak wszyscy Japończycy.Korea rządzi.Japonia (Sony) to jest na dziś dzień liderem 4K i się umacnia w tym.Sharp stworzył LCD wpompował miliardy i dużo w tej dziedzinie osiągnął .Nawet prototypu Oled nie mają
 

Tvmania

New member
Bez reklam
To wielka lipa od sharpa ponieważ liczyłem na niego z OLED 70 cali. Ale liczę na sharpa że w ciągu 2 lat ogarna oleda
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
A co będziesz oglądał przez te dwa lata? zanim kupisz Sharpa? Na temat modeli Sharpa masz wszystko na zaprzyjaźnionym Forum.....
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Aaa polecasz sharpa uq10e 70 cali do filmów i ps4? Czy lepszy Sharp 857?

Sharp to dobra firma i widzę że na nią ciśniesz.Brałeś pod uwagę Sony KD-65X9005B ale on piękny.Ceny na ceneo nie są ostateczne.Tv 4k będą cały czas tanieć.Twój budzet już jest napięty??W 4K to nie wiem czy wchodzić bo PS 4 chyba nie obsługuje??Zobacz to :)
Sharp LC-70UD20E .O Sharpa pytaj KIKI bo on ma je w jednym palcu.Ja jestem za Sharp LC-70UQ10E
 
Ostatnia edycja:

Grisha81

New member
taka wielkość to tylko LG.Na dziś dzień chyba nie warto.Kiepskie żywotności...To nowa technologią ciągle nie dopracowana.Samsung zwolnił tempo w tej dziedzinie.

Potwierdzam. Też myślałem o OLED, ale z opinii w Internecie wynika, że bardzo szybko dorobisz się martwych pikseli. Pracownicy sklepów twierdzą, że LG po 2 latach grania na wystawie ma ich nawet po 30. Poza tym podobno kolory blakną. Trzeba czekać na rozwój technologii, bo z recenzji wynika, że nówki mają rewelacyjny obraz.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Czyli wychodzi Panowie że Sharp uq10e 70 cali będzie mój takie pytanko bo już test był i czytałem go 10 razy tak szczerze jaka jest głębia obrazu i ogólnie czy telewizor jest Kozak za 11tys zł bo tyle josztuje
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Czyli wychodzi Panowie że Sharp uq10e 70 cali będzie mój takie pytanko bo już test był i czytałem go 10 razy tak szczerze jaka jest głębia obrazu i ogólnie czy telewizor jest Kozak za 11tys zł bo tyle josztuje

Tym bardziej Quattron.Ta matryca jest dobra.Cena nie jest ostateczna.Ale to zależy jak będziesz negocjował.Kiedy zamawiasz??
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Jakos myślę na dniach go kupić ale kusi mnie technologia OLED tylko 70cali mam już full HD tv 47 i wolę dużo większy ekrany 70 najlepiej 80 tylko 80 sporo kasy niestac mnie na nią
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Jakos myślę na dniach go kupić ale kusi mnie technologia OLED tylko 70cali mam już full HD tv 47 i wolę dużo większy ekrany 70 najlepiej 80 tylko 80 sporo kasy niestac mnie na nią

ciebie stać i na 100 cali tylko trzeba pujść w inna technologię.:)

zerknij

[youtube]gaOWhDoPl28[/youtube]
 

robcio

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też niedawno chciałem Oleda i sprzedawca w jednym markecie mi odradził - stał tam akurat w dobrej cenie EA980 za 9999 - ale w 'tajemnicy" powiedział, że ten akurat był już 2 razy w serwisie, a w innych piksele się wypalają - więc zrezygnowałem - i skusiłem się na Sony 65S9005B - obraz i kolory szok :)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Też niedawno chciałem Oleda i sprzedawca w jednym markecie mi odradził - stał tam akurat w dobrej cenie EA980 za 9999 - ale w 'tajemnicy" powiedział, że ten akurat był już 2 razy w serwisie, a w innych piksele się wypalają - więc zrezygnowałem - i skusiłem się na Sony 65S9005B - obraz i kolory szok :)


co tam 16 tysięcy.;)
 
Do góry