Playstation 5 - gry, sprzęt, wrażenia, nowości. Wszystko o PS5

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem,Armanig nie chce mnie wpuścić ;)
A serio,to kiedyś trochę grałem,ale zbytnio mi nie podeszło.
Jeszcze dzisiaj zainstalowałem z ciekawości,aby sprawdzić jak prezentuje się po patchu na next geny,ale już wywaliłem ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wyciekł screen z NFS Underground 3 (tylko na next-geny) :shock:
Screenshot-20210319-185417.png
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Po miesiącu użytkowania dziś konsola załapała pierwszą zwiechę. Przy próbie odpalenia Demon's Souls każdorazowo zatrzymywało się na ekranie startowym. Po restarcie ruszyło bez problemu.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
To wisi dobre 2 miesiące :) Już nikt nie kupi tego w takiej cenie. Znajomy wziął ostatnio w Euro Agd zestaw za 2850. Wystawił z ciekawości na OLX za 3200 i zero odezwu. Jak pisał Kaminskakl zestawy w normalnych sklepach pojawiają się już dosyć często, więc kto miał ciśnienie to ma już konsole w domu.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Mam pytanko jak mogę na ps5 odpalić przeglądarkę internetową bo na ps4 wiedzialem tu za cholere.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Chyba trzeba zacząć wycinkę,bo lato blisko :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=Iz_vo4BenNA

Na dwa tygodnie zrobilem sobie probe - - diete ketoze. Zero slodkiego, paszy, chleba, ryzu, ziemniakow itp... 1kg mi spadl tylko a bez cukru chodze jak zombie, wiecznie spac mi sie chce. Odpuscilem.

Jak pojde do dietetyczki to da mi diete w postaci 20% tego co jem i tez bedzie ciulnia... :) Szczerze nie mam checi do katowania sie xD
 
Do góry