JBL BAR 3.1 czy JBL BAR 5.1

Przeczytałem cały wątek. Co z tym DTS-em? Jeżeli w filmie będziesz DTS HD, a większość taki ma to odtworzy mi dźwięk z telewizora? LG OLED B8 zmieni ten dźwięk na DD? Tylko tego się obawiam
 

kosa666

New member
jeszcze raz powtórzę moje pytania:

1) czy ktoś używa bar ZAMIAST głośników TV (czyli chodzi cały czas)? Czy są jakieś zagrożenia?
2) Czy jak skalibruję odpięte SURROUND-y to czy po wpięciu ich z powrotem dźwięk się wyrówna na nich? (u mnie po kalibracji odpiętych będą grały nierówno, ponieważ jeden będzie stał metr od ucha a drugi 2 metry)

Proszę o pomoc
 

TommyLeeJone

New member
Posiadam JBL 5.1 i mam pytanie.
Puszczam na YT testy 5.1 i na każdym teście, gdy przychodzi moment sprawdzania tylnich odłączanych głośników, to dźwięk leci z listwy (lewy i prawy głośnik). Na końcu testu lecą dźwięki jednocześnie i już coś słychać z odłączanych głośników. Czy to normalne?
 

Lekki28

New member
Posiadam JBL 5.1 i mam pytanie.
Puszczam na YT testy 5.1 i na każdym teście, gdy przychodzi moment sprawdzania tylnich odłączanych głośników, to dźwięk leci z listwy (lewy i prawy głośnik). Na końcu testu lecą dźwięki jednocześnie i już coś słychać z odłączanych głośników. Czy to normalne?��

Sprawdź ten film , będzie wszystko normalnie działać ;)

https://www.youtube.com/watch?v=6glIMlzJbTM&list=FLbHO_c9wYZPJ7ZgMEJJFH3Q&index=9&t=0s
 

Ocic

New member
Witam
Mam jbl 3.1i przy przelanczaniu kanałów słychać takie pykniecia i niewiem jak tego się pozbyć miał może ktoś taki sam problem
 

TrueGrand

New member
Kupiłem JBL 5.1 po godzinie odeslalem. Byłem zażenowany jakością dźwięku. Jeśli ktoś ceni sobie jakość, omijać szerokim łukiem. Jeśli ktoś chce aby walilo na pół osiedla tanim basem, który zresztą uniemożliwia słuchanie muzyki, to proszę bardzo.
 

Ocic

New member
Czy na forum jest ktoś kto może mi pomóc z zestawem jbl 3.1 przy przelanczaniu kanałów tak jakby pykalo w sonbarze strasznie denerwujące to jest
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Kupiłem JBL 5.1 po godzinie odeslalem. Byłem zażenowany jakością dźwięku. Jeśli ktoś ceni sobie jakość, omijać szerokim łukiem. Jeśli ktoś chce aby walilo na pół osiedla tanim basem, który zresztą uniemożliwia słuchanie muzyki, to proszę bardzo.
Tak, to nie jest sprzęt dla audiofili.

Ocic jak masz podłączony soundbar?
 
Do góry