Jakie banany polecacie?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam Nakamichi i kilka innych. Kup te ktore Ci sie podobaja. Ja mam podlaczone na Prolinkach i jest ok. W galerii masz fotki, dokupilem tez ostatnio nowe w czerni, ale komu sie chce bawic znowu w konfekcje ;) Jak juz, to polecam wtyki typu "lopatki", lepiej wchodza do gniazda.
 

collider

New member
Bez reklam
Mam Nakamichi i kilka innych. Kup te ktore Ci sie podobaja. Ja mam podlaczone na Prolinkach i jest ok. W galerii masz fotki, dokupilem tez ostatnio nowe w czerni, ale komu sie chce bawic znowu w konfekcje ;) Jak juz, to polecam wtyki typu "lopatki", lepiej wchodza do gniazda.

Czy możliwe są jakieś straty na wątpliwej jakości bananach?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Banany to sprawa indywidualna, zalezy czy Chodzi Ci na wygląd, czy by dobrze lub luźno siedziały w gniazdach. Tez przerabiałem już kilka i wybrałem te ktore mi najbardziej odpowiadają. Dzis mam też jeszcze kilka innych. Jesli nie zamierzasz często wyjmowac kabli z gniazd, to nie musisz np. zwracac uwgi na to czy blaszki się wyrobią i poluzują po jakims czasie.

Generalnie same koncówki wtykow Nakamichi (czyli to co wchodzi do gniazda) sa fajne, obrotowe, ale np. dla mnie mocowanie kabla to porażka. Ja akurat preferuję dwie śruby.
Prolink, jaki pisze armanig też era wypuścił nową serię z róznymi koncówkami. Ładnie, nowoczesnie wygląda i połyskuje tytanową czernią, obrotowe, typu BFA oraz solidne z bolcem dociskowym.
 

Attachments

  • Banany.jpg
    Banany.jpg
    32,2 KB · Wyś: 1657
  • small_TBC057_201.jpg
    small_TBC057_201.jpg
    19 KB · Wyś: 3159
  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    25 KB · Wyś: 3191
  • untitled2.jpg
    untitled2.jpg
    42,3 KB · Wyś: 3102
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam tez takie, dobrze wchodza, mam tez tez z fotki czarne i nie chca wchodzic do gniazd, trzeba wbijac do gniazda i kombinerkami scisnac przed wlozeniem, aczkolwiek fajnie wygladaja.
 

collider

New member
Bez reklam
Czyli jak rozumiem te Nakamichi (z mojej fotki) sa godne polecenia? Czy lepiej jednak kupic takie z pelnym wtykiem bo mam obawy czy z czasem sie nie poluzuja? Chociaz osobiscie mi sie podobaja :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Te tez mam i u mnie jak pisalem, z tym wtykiem nie wchodza, bardzo ciezko:
8424d1382771233-jakie-banany-polecacie-small_tbc057_201.jpg


Natomiast, z tym wtykiem zero problemow:
8425d1382771239-jakie-banany-polecacie-untitled.jpg


Na to zwroc uwage, bo moze sie okazac ze bedziesz mial problem. Cala reszta, juz nie jest taka istotna, bo te same konstrukcje wystepuja pod roznymi nazwami w kilku modelach.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
najtansze bo nie posiadasz naglosnienia ani elektroniki z gornej polki wiec bezsensu wydawac takie jest moje zdanie chyba ze na przyszlosc zostawisz bo wiesz ze bedziesz wymienial sprzet na duzo duzo lepszy.
 

collider

New member
Bez reklam
Bez przesady, w cenie za komplet bananow (10 sztuk ) nawet dobrego filmu na bluray nie kupisz. Nie jest to wydatek, który zrujnuje mój budżet :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie masz racje , warto kupic bo pieniadze sa stosunkowo male o ile sie kupi cos tanszego, a na pewno jest lepiej jak bez bananow, chocby tak sie kabel nie utlenia...i wygodniej wpiac i wyjac kabel z gniazda.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
pieniązek jak oceniasz Onkyo C7030 myślałem o zakupie ale opinie mnie trochę odpychają i nie wiem czy nie dozbierać na wyższy model ale z drugiej strony to mam blu 809 i nie wiem czy wogóle warto wywalać kase.

Ja bym dozbieral i kupil cos lepszego, ale i C7030 bedzie duzo lepszy od BD 809.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Te tez mam i u mnie jak pisalem, z tym wtykiem nie wchodza, bardzo ciezko:
Natomiast, z tym wtykiem zero problemow:
Na to zwroc uwage, bo moze sie okazac ze bedziesz mial problem. Cala reszta, juz nie jest taka istotna, bo te same konstrukcje wystepuja pod roznymi nazwami w kilku modelach.

Armanig, gdzie nie wchodzą, do kolumn czy wzmaka? Kupilem ostatnio wlasnie te pierwsze i zarowno do kolumn jak i do 7004 weszły u mnie normalnie. Moze jakas felerna seria?
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja przestrzegam przed tanimi prolinkami na które się skusiłem. Albo trafiłem na wadliwe, albo na podróby, albo one takie są. Niby można wpakować przewód do 6mm2 gdzie przy 4mm2 nie wyrabiają, nie można skręcić śrubek, wystają i nie można wkręcić osłonki musiałem szlifować od środka by się zmieściły nie wspomnę o tym że gwinty od śrub lubią się zerwać i to przy delikatnym oporze, nie wspomnę o wypadaniu miedzianego kapturka przy delikatnym wyciąganiu po prostu wypadają nie we wszystkich ale przy wielu tak się dzieje . A o to dowód
out.php
[/IMG]
out.php
[/IMG]
out.php
[/IMG]
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig, gdzie nie wchodzą, do kolumn czy wzmaka? Kupilem ostatnio wlasnie te pierwsze i zarowno do kolumn jak i do 7004 weszły u mnie normalnie. Moze jakas felerna seria?

Te pierwsze czarne, nie wchodza dobrze do kolumn, w przeciwienstwie do innych wtykow (tez Prolinka).
Sprawdzilem teraz na ampli ten wtyk i jest ok, ale on byl juz kilka razy wkladany, wiec moze dlatego nie sprawia problemow, wydaje sie jednak ze i tak lepiej wchodzi jak do kolumny.
Nie wiem, moze to jednostkowy przypadek. Sprawdz w kolumnie jak u Ciebie to wyglada.
Co do Prolinka, to uwazam ze sa to bdb wtyki, mam rozne modele i wykonanie super. Najlepsze w tych srebrno/zlotych. Nie ma zadnych problemow z srubkami/gwintami, wszystko super spasowane.
Wiem natomiast, ze na zagranicznym Ebayu sprzedaja podrobione kable i wtyki.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Hmm, u mnie wszystko jak najbardziej OK.
Nie długo i tak będą pozadne kable ze swoja konfekcja, a kto wie czy nie wyślę ich do warszawskiego kablowego magika.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
pieniązek jak oceniasz Onkyo C7030 myślałem o zakupie ale opinie mnie trochę odpychają i nie wiem czy nie dozbierać na wyższy model ale z drugiej strony to mam blu 809 i nie wiem czy wogóle warto wywalać kase.

witam!chwale sobie ten odtwarzacz jestem zadowolony.bardzo dobrze sie wkomponowal.wczesniej mialem dx7355 i uwazam ze c7030 gra lepiej bardziej detalicznie,czysciej poprostu.ale na Twoim miejscu zastanawialbym sie bo masz swietny bluray i powinien grac w stereo co najmniej jak moj cd-ek.nie moge porownac bo nigdy nie sluchalem muzyki z blu809 ale cena tego odtwarzacza powinna zobowiazywac...jezeli chodzi o sam cd-ek jeztem bardzo zdowolony.dynamiczny czysto grajacy jak na to cene cd-ek wykonanie na bardzo dobre.aluminiowy panel solidnie wykonany.moze jak mamsz mozliwosc wypozycz go za kaucja lub kup z mozliwoscia oddania zeby przetestowac.jednak nie moge powiedziec co zagra lepiej bo nie sluchalem bd809...pozdr:)
 
Do góry