Jaki uchwyt ścienny do ZENSOR 1 ?

Kleikadam

New member

tewje

New member
Polecam Ci B-Tech BT77. Sam używam ich od roku. Kolumienki siedzą w nich solidnie choć pierwsze wrażenie może być inne. Kilka razy przy sprzątaniu "przycedziłem" w nie głową. Łeb bolał, kolumny (Monitor Audio MR1) nie drgnęły. Poza tym są porządnie i estetycznie wykonane. Co do Vogels niech wypowie się ktoś kto ich używa. Pozdrawiam!
 

Kleikadam

New member
No właśnie widząc B-tech BT77 i ich trzymacie kolumny tylko z boku (a przecież jeszcze ją pochylamy delikatnie w dół) mam wrażenie że mogła by się "wyśliznąć", no ale jak twierdzisz że siedzą stabilnie i nawet przy uderzeniach nic się nie dzieje to chyba jest całkiem stabilnie :)
Najchętniej bym je zobaczył na żywo ale nigdzie nie moge znaleźć obydwu modeli w jednym sklepie:(
 
Ja także polecam BT77 - siedzą bardzo stabilnie i nie ma żadnej mowy o przypadkowym zrzuceniu głośnika. Na pewno się nie wyślizgną - skręcane są śrubami i można to zrobić mega mocno - łapy metalowa wyklejone ciekną pianką by nie uszkodzić głośnika. W przypadku VLB200 ze zdjęć widać, że uchwyt głośnika za pomocą plastikowych łap - na pewno nie dadzą takiej samej stabilności jak metalowe. Na temat tych uchwytów wypowiadałem się już w zeszłym roku w tym temacie.
 
Ostatnia edycja:

Kleikadam

New member
Oglądałem dzisiaj vogelsy. Odpadłe ponieważ musiałbym wieszać kolumny bez maskownic. W Zensorach na samym dole jest doś wypukły znaczek i to właśnie na nim tylko trzymał by uchwyt i połowa przedniego trzymania byłaby nie wykorzystana. Jak niec innego nie znajdę z trzymaniem bocznym to chyba wezmę BT77
 
Do góry