Filmy HDTV do ściągnięcia

Status
Zamknięty.

miras_eb

New member
Witam - chciałbym spytać czy nie orientujecie się skąd można ściągnąć pełnometrażowe programy/filmy w formacie HDTV. Z tego co wiem wiele stacji w USA emituje programy w tym formacie i być może są gdzieś w necie takowe do ściągnięcia.

Pozdrawiam
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Raczej jak w przypadku DVD pełnometrażowych filmów nie producenci nie będą udostępniać, a dawanie jakich kolwiek linków do pirackich wersji jest zakazane!

Pozdrawiam
 

miras_eb

New member
a dawanie jakich kolwiek linków do pirackich wersji jest zakazane
pewnie tak - natomiast rozmawiałem ostatnio z człowiekiem pracującym w centrali jednego z większych producentów sprzętu audio-video. Okazuje się iż HDTV będzie w najbliższym czasie bardzo mocno promowane na całym świecie. Dlatego tez mam nadzieję że nie będzie problemu ze ściągnięciem filmów czy programów w tym formacie.

Niekoniecznie chodzi mi o filmy pełnometrażowe, sprzedawalne... Ucieszyłby mnie jakikolwiek program przyrodniczy, mecz koszykówki czy nawet serial (a tych naprawdę nienawidze)... Chodzi mi poprostu ażby móc nacieszyć oko tą wspaniałą nową jakością.
 

miras_eb

New member
Właśnie wszedłem do download'u i mam fatalne transfery (2-3 kB/sek), kiedy np. ze stronki microsoftu mam 2,5 MB/sek. Cierpliwości mi natomiast nie zabraknie - będę darł - szczególnie ten film o przyrodzie :)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Rzeczywiście :? dzięki za info, już działam w tej sprawie!


P.S. za kilka dni powinno wrócić do normy.
 

fan

New member
Filmy możesz kupić na Amazon .com . Kilka osób które znam tak właśnie zrobiło. Rewelacja . Koszt chyba 15 $ .
Ale muzyka -super . A filmy można oglądać po kilka razy i się nie nudzą.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Super są transmisje sportowe i koncerty przez satelitę.Trzeba zainstalować zeza na czaszy.
 

biały

New member
Potrzebuję też dobrą nagrywarkę z twardym

Mój kolega w USA ma mi przesłać filmy HDTV ? Czy będą chodzić w Polsce ? Na czym mogę je odbierać , Czy są jakieś extra filmy godne polecenia ?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Widze, że strona znów działa. Co jakiś czas nie można się do niej dostać, są dodawane na niej różne ciekawe rzeczy, zależy jak się trafi, bo jest dość często aktualizowana i potem nie można pobrać tego co już było 8)
 

donpedro

New member
:cry: Witam wszystkich!!! Prosba jak mozna skopiowac format pliku "ts" (Nero) ? zeby mozna bylo odtworzyc film na DVD odtwarzaczu? do tej pory nie udalo mi sie to. :?:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Fizycznie na zwykłe DVD (mpeg2) jest to nie możliwe, natomiast trzeba będzie sprawdzić czy da się to zrobić za pomocą WMVHD coraz więcej firm oferuje kodeki, i można będzie sprubować przekompresować właśnie do WMVHD i spróbować z odtwarzaczem mającym możliwość odtwarzania takiego pliku.
 

janunio

New member
Bez reklam
donpedro napisał:
:cry: Witam wszystkich!!! Prosba jak mozna skopiowac format pliku "ts" (Nero) ? zeby mozna bylo odtworzyc film na DVD odtwarzaczu? do tej pory nie udalo mi sie to. :?:

SOFT:
SONY VEGAS v.6
Otwieramy plik *.ts i renderujemy do formatu np. 1080i 25fps PAL wybierając jako docelowy format wmv. Może to być także *.avi który przecież umożliwi łatwe podłożenie polskich napisów.
Po kilku godzinach mamy już *.wmv który gra doskonale na WMP10 i zajmuje bardzo mało miejsca:
przykład: *.ts 1,4 GB daje po renderingu j.w. plik *.wmv 0,47GB bez straty jakości.
Taki plik nie ma zabezpieczenia DRM i gra śmiga pod KISS DP-6xx, że chej !
Oczywiście także na kompie. Konieczme wyjście DVI.

Janunuio
 

janunio

New member
Bez reklam
*.ts do *.wmv

donpedro napisał:
:cry: Witam wszystkich!!! Prosba jak mozna skopiowac format pliku "ts" (Nero) ? zeby mozna bylo odtworzyc film na DVD odtwarzaczu? do tej pory nie udalo mi sie to. :?:

Zapomniałem zwrócić uwagę, że konwersja pliku High Definiton ( bo chyba tylko o takim tu może być mowa) *.ts do DVD albo Divix to degradacja obrazu. A my się tu degradowaniem nie zajmujemy !!!

Janunio
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
hmmm kompresja musi byś do odpowiedniego standardu(wmv hd), czyli wlk klatki musi być odpowiednia i wlk bitrate też.
 

JaRoPiO

New member
Witam wszystkich zainteresowanych HDTV.

Podaje adres ftp ogolnie dostepny z ktorego mozna pobierac sample HDTV. Sa tez czasami dostepne dluzsze filmy jak, urywki koncertow (np. Outkast czy Ch. Aguilera) REWEWLACJA.

ftp://dvdcenter.hu/HDTV/

Oraz link do zagranicznego forum o HDTV gdzie mozna czasem zlapac namiary na sample HDTV.

Musze przyznac ze moja mania na punkcie HDTV zaczela sie od momentu gdy zdobylem Koncert:

j.m.jarre.beijing.hdtv.1080i (dostepne jest 8 klipow - calosc 8.5GB)

To jest to czego nie zapome.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
na czym oglądać

Bana może nie odrazu, widać że sprzedaje materaiał zgrany z kanału testowego canal+ HD. Każdy ma głowę na karku i widzi :) pozatym wątpliwa jest takość tego screena... nawet bardzo.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Chyba nie calkiem było legal - bo zostało usuniete.
Nie trzeba mocno kombinować - trzeba poczytać na tym forum .Wszystko jest opisane . Tuner rozwiazuje wszystkie problemy.
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry