Jakie słuchawki BT STEREO polecacie ?

ernet

Active member
Bez reklam
Podłączę się pod temat słuchawek. Moja żona Sobie zażyczyła słuchawek i właśnie pomyślałem, że dla niej wygodniejsze by były bezprzewodowe bo mogłaby słuchać muzyki z telefonu bądź tabletu bez kabla. Myślę, że takie JBL E40 BT byłyby w sam raz. Ewentualnie coś trochę tańszego.1. Mam pytanie czy można słuchać muzyki na tym słuchawkach po Bluetooth z laptopa?
2. I czy sprawdzaliście jakość dźwięku po kablu i bluetooth?

1. Bez żadnego problemu. Głównie do tego kupiłem. jakość rewelacja, chyba już o tym pisałem, prawda ?
2.Nie sprawdzałem, ale nie mogę sobie wyobrazić, aby mogło być gożej po kablu.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A co byście zaproponowali z bezprzewodowych do 1000 zł. Słuchałem Sennheiserów RS170, ale kompletnie nie przypadły mi do gustu.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie chciałem zakładać nowego tematu i może nie sprecyzowałem, ale BT raczej nie, mimo iż tak sugeruje tytuł. Wolałbym tradycyjne 2.4 GHz. Do BT musiałbym dokupić osobną przystawkę.
Czasem obejrzę coś lub posłucham kiedy reszta domowników śpi. Dlatego bezprzewodowe, by czasem odejść od ekranu nie przerywając seansu i np. zrobić kawkę. Wiem, że bezprzewodowe są w tyle za kablowymi jeśli chodzi o jakość dźwięku, ale słuchawek używam bardzo sporadycznie. Mam jakieś wieloletnie SONY za ok. 100 zł ale jakość audio jest delikatnie mówiąc - kiepska. Ciężko na tym obejrzeć nawet kanały informacyjne. Problemów z komunikacją nie ma, ale audio.... :)

Aha, konieczne zamknięta konstrukcja, żadne otwarte, czy półotwarte.
Oczywiście będę musiał posłuchać i przymierzyć, nie które są bardzo niewygodne. Nie muszą być składane, nie będę ich zabierać w podróże, nie będę ich używać do kompa czy telefonu.

Jakieś 2-3 propozycje?
 
Ostatnia edycja:
Do góry