Uwaga Oszust szukam Denon x6200 i pma 1510ae

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ja tam osobiście nigdy nie miałem problemu z policją i trochę ich szanuję bo to ciężki zawód, ale w takiej sytuacji, gdybym miał adres oszusta, udałbym się do niego osobiście i wybiłbym mu z głowy przyszłe przekręty. Policja, sądy itd. to trwa nawet latami...
 

KamilaKornet

New member
Slup nie slup tak by sie zmaglowalo cwaniaczkow ze zaraz by sie sprzet znalazl.
A z Policja to jak zwykle. Albo nie maja pojecia co i jak albo im sie niechce.
Tyle ze jak konkret ekipa to lepiej sie spieszyc bo w Europe zaraz poleci.

KOLEGO JAK MU ZEBY WYBIJESZ POJDZIESZ SIEDZIEC,,lepiejn nie miec kłopotów..bo nie my sparwiedłwiowsc wyznazcamy...nawet w kraju PIS

JA zgłsłosiłąm oszuta z allegro na policje i kasa wróciła na konto za laptopa nieistniejacego a spzredanego w 48 godzin od zgłoszenia (miesiac od zakupu) takie przepisy..z TYm ze Allegro ma program ochrony kupujacych i do 10 k odda wszytsko...zawsze .
 

KamilaKornet

New member
Nie bylo adresu wysylkowego.

Koles bodajze z "wroclawia" zrobil niby przelew kasy w sobote. Wyslal potwierdzenie bankowe. Z racji ze w sobote i niedziele przelewy nie dochodza. Bali zgodzil sie aby znajomy kupujacego odebral towar osobiscie w niedziele. Jak sie domyslacie potwierdzenie przelewu bylo trefne.

Policja.... co oni zrobia jak tam prawie wszyscy po podstawowkach / gimnazjum / co lepszy moze szkole srednia skonczyl. Wlaczenie komputera to jest dla nich cala informatyka.

Wiem po swoich sprawach, zreszta juz opisywalem.... dasz tablice np. GKS xx6Y. Dwa znaki nie czytelne, kolesia widac na kamerach, kolor i model auta znawca dopasuje. Dla Policji namierzenie kogos takiego to rzecz niemozliwa.....
wspominajac jak mi drzewo ukradli wskazalem gdzie to drzewo sie znajduje bo wkoncu sam znalazlem a banda debili w niebieskich mundurkach do mnie ze trzeba to udowodnic.... to ciezko nawet przesluchac skad patologia ma tyle drzewa...

Oni sie nadaja jedynie fo wlepiania mandatow za papierosy na przystankach autobusowych.



Ps.

Macie, tak to dziala:

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/inform...szustwa-na-aukcjach-internetowych,245609.html

Wczoraj jednego zlapali :) Mam cicha nadzieje zeby to byl kupiec Baliego. :)

popełłniłe sbład z aakzdego banku przelew byłby na koncie o 14 w poniedziałek,,,to jest wyłudzenien banalne jak na wnuczka na skan pzrelewu ale jasne ze nei popieram tych złodzieji bo nienawidze takich,,,ale nei wolno ufac takim osobom,,,dzis sfałszujesz nawet euro a co dopiero przelew na skanie...w 21 wieku tak jak bankowosc w smartfonach jest skazona przez wirusy..które chca bys zrobi błąd i sie włamał..dałe sspzret obcemu facetowi jak na wnuczka?Jestem zszokowana..naiwnoscia to nie dziadki z renta..co za nieostrpznosc..nawet goscia nie spisąłes z dowodu osobistego?biegiem na policje daj ten skan numer telefonu i wszytsko co mzoesz udostepnic oni sa od tego nawet bank udzieli informacji (czyimi danymi sie pozłuzyli) tzreba nadac bieg sprawie...oczywiscie wspólczuje ale złodzieji tepić.Zawsze,nie kupiwac okazyjnie.Nigdy bez papierów.
 
Ostatnia edycja:

pieniążek1

Active member
Bez reklam
z tego wynika ze najlepeij kupowac i sprzedawac przez Allegro itp...

Kamila nikt nikomu zebów nie wybije,to takie kozaczenie przez pecha kolegi...emocje :)

Człowiek sobie wyobraża co bym zrobił gdyby mnie to spotkało i pierwsze co przychodz na myśl to ale mu wpierdole jak go złapie :)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Pieniążek
Pewne jest, że porządny wp...... wybiłby temu debilowi z głowy kolejne przekręty. I teraz odpowiedz sobie co jest skuteczniejsze:

-Policja, sprawa w sądzie i zawiasy o ile to tak w ogóle się skończy

czy

-wpierdziel i nauczka na przyszłość, że znowu może trafić na jakiegoś bitnika

Oczywiście sprawa jest poważna i szkoda Baliego, mam nadzieję że znajdzie się oszust.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
wyzywasz od pajaca

Pajac i pajacyk to o samo?? Też u ciebie brak myślenia logicznego? A miś i misiek to też wyzywanie?? Lolek ty chamie nie wyzywaj ludzi od misi i misiów itd:popcorn: bo obrażasz ludzi.
Akcja pajacyk o też ubliżanie? Patrz a ja pomagałem w akcji pajacyk.pl a ty?

Więc? Szach i mat? ... .
 

KamilaKornet

New member
Pieniążek
Pewne jest, że porządny wp...... wybiłby temu debilowi z głowy kolejne przekręty. I teraz odpowiedz sobie co jest skuteczniejsze:

-Policja, sprawa w sądzie i zawiasy o ile to tak w ogóle się skończy

czy

-wpierdziel i nauczka na przyszłość, że znowu może trafić na jakiegoś bitnika

Oczywiście sprawa jest poważna i szkoda Baliego, mam nadzieję że znajdzie się oszust.

Wpierdolisz mu i pójdziesz siedzieć i to bedzie skuteczne..skad wiesz kogo on reprezentuje mzoe to grupa pzrestępzca na miare cygana Hossa i wtedy 1listopada nie doczekasz...takie samosady żle sie kończą..tylko policja i prokuratura...niestetey łap u nas nie ucinają.. spzret odebrał słup jak na wnuczka..Wpierw to go namierz a to nieproste.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Pajac i pajacyk to o samo?? Też u ciebie brak myślenia logicznego? A miś i misiek to też wyzywanie?? Lolek ty chamie nie wyzywaj ludzi od misi i misiów itd:popcorn: bo obrażasz ludzi.
Akcja pajacyk o też ubliżanie? Patrz a ja pomagałem w akcji pajacyk.pl a ty?

Więc? Szach i mat? ... .

Mat będziesz miał na sobie jak tylko roboczy uniform założysz.

Odwracasz kota ogonem... Akcja to akcja, również pomagam w wielu. Dla mnie słowa były rzucone raczej mało przyjaźnie.. nie warto drążyć tak to odebrałem i po temacie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co nie ma sensu. To są ważne tematy, jak ktoś chce popisać o sprzęcie, to niech śmiga do innego wątku. Tutaj okradli Kolegę i warto przy okazji poruszyć kilka tematów. Może ktoś z "zarządu" odpali forum i się przyłoży, a Bali odzyska swój sprzęt.

Nasza krwawica w postaci podatków idzie na odpowiednie służby, załatwienie banalnych spraw, to nie jest żadna prośba, a psi obowiązek.
Ja straciłem kupę kasy, bo komuś się nie chciało pociągnąć sprawy dalej.
Mało tego, straciłem jeszcze cenny czas na bzdety w komisariacie, a w tym samym czasie gość pod nosem hasał. Dosłownie.

O takich sprawach trzeba pisać, a nie cmokać się po pupciach i udawać, że wszystko jest ok. Oczywiście szacun dla Policjantów którym się chce, a reszta niech traktuje nas poważnie.

Co do zrzuty, to już po pierwszej informacji o tym pomyślałem.
Tutaj też nikt nie umarł, gorsze rzeczy się dzieją i nie ma sensu lamentować, ale jeżeli nic się nie uda za pośrednictwem Policji, to proszę zakładać wątek "zrzuta" i pierwszy wpłacam.

Tyle z mojej strony, a Ty Bali pilnuj tematu. Ja już dziś sprawdziłem wszystkie serwisy, także zagraniczne. Będę też monitorował na bieżąco.
Również rzucę temat w odpowiednich miejscach.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Co do drewna, pajacyku jak nikt nie widział kto kradł drewno, nie ma świadków, nie ma monitorungu nie ma nic, to jak udowodnisz jakiemuó Kowalskiemu że on jest złodziejem bo u niego na podwórku jest drewno?? Ktoś ma go prądem po jajach głaskać czy worek na głowe założycz, żeby ten sie przyznał ?? Bo takie myślenie widze jest. Ale szerlok holms znalazł swoje drewno i rozpoznał ze sterty że to jego. Podpisane miał.

Żenada i kilometr dna z mułem.
.

Ty to debil jestes... nie dosc ze wyzywasz drugiego to jeszcze podstaw nie pojmujesz.... no ale szkoda pisania z toba.

Pomysl nad tym..

1287351238_by_michu296_600.jpg
 
Ostatnia edycja:

Kamil_89

Member
Niestety z Policją jest tak że takie tematy za kilka tysięcy to zbywaja. Kilka lat temu zwineli mi lapka, zgłosiłem osobę która na 99 procent mogła zwinąć, nawet go nie sprawdzili. Sprawa umorzona. Ja sprawy nie odpuściłem, później sam namierzylem swój sprzęt za wschodnią granicą, dałem im namiary na gościa IP, loginy, maile itd, nawet nie podjęli tematu.

W przypadku Baliego, sprawa nie jest prosta. Osoby o takich danych jak w "przelewie" pewnie nie ma, nawet nr konta jest niepoprawny. Jedynym sposobem jest telefon który musi być na kogoś zarejestrowany, ja u siebie w firmie sprawdziłem ale nie mamy go w bazie. Telefon jest w Playu lub w którymś z wirtualnych operatorów działającym na P4. Jak ktoś kogoś ma znajomego w Playu niech pomoże koledze.

Oczywiście karta może być na słupa ale jest to jedyna opcja by kogoś namierzyć. Nie sądzę aby Policja podjęła takie działania, za dużo mają takich spraw.
 

Rafal7

Banned
O takich sprawach trzeba pisać, a nie cmokać się po pupciach i udawać, że wszystko jest ok. Oczywiście szacun dla Policjantów którym się chce, a reszta niech traktuje nas poważnie.
Widzisz, prawda jest taka ze policji najgorzej się dostaje, że policjanci tacy czy owacy.
Ale jak księża, politycy czy prezesi wielkich firm robią wałki to nic złego, coś tam się powie i przeminęło z wiatrem.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kapusta, dla mnie księża to z natury coś nie halo, ale to nie temat na takie dyskusje, a tych co się zabierają za dzieciaki, to bym ukrzyżował.
Politycy mnie nie interesują, a prezesi firm to zazwyczaj prywatne instytucje i mi lotto jakie wałki robią. Ja im za nic nie płacę, nie moja brożka.

Instytucja pod nazwą "Policja", to zupełnie inna inszość i ja mam szacunek i tego samego wymagam w drugą stronę, szczególnie, że za moje/nasz pieniądze te instytucje są utrzymywane.
Są klawe Chłopaki i wiedzą co jest "pięć" i ja nie o nich, a o tych co mają wyrąbane i jedyne co ich interesuje to odbębnić swoje i byle do emeryturki.
Kamil wyjaśnił poniekąd, bo i u mnie była podobna historia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry