Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja coś kupiłem w fabryka.pl to dostałem od razu voucher na kolejne zakupy jakoś 30% taniej. Więc fajny gift. Ale jeszcze nie skorzystałem. Mam nadzieje, że się nie przeterminuje ;P trzymam na jakiś większy zakup, np. Star Wars collection (tylko brak tego DTS HD MA boli ;P)

A, i jeszcze dobrze wiedzieć, że część sklepów stacjonarnych (Saturn, Empik) ma w ofercie sporo filmów na zasadzie:
"kup 2(3), a zapłacisz w sumie 100 zł". Oczywiście nie wszystkie tytuły wchodzą w takie akcje, ale coś tam można znaleźć :)
 

maniekn274

New member
Bez reklam
Panowie a może wiecie gdzie już mają,World War Z (2013 ) w jakimś sklepie widziałem że mieli,ale wysyłka dopiero po premierze-czyli np w poniedziałek,bo dzisiaj premiera,ale nie mogę tego odszukać.A zamówić i zapłacić już można.
 

WiTT

New member
Bez reklam
oj coś kolega maniekn274 źle doczytał gdzieś :) nie sądzę by wydanie na BluRay/DVD ukazało się w tym samym czasie co premiera w kinach filmu ;)

World War Z Blu-ray

Preorders - No Release Date ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
może źle nie czytasz, ale czytasz bez zrozumienia ;P
"wysyłka po premierze" oznacza PO PREMIERZE BD/DVD, a nie po premierze kinowej ;P

oczywiście bez urazy :)
 

maniekn274

New member
Bez reklam
jest tak,filmu premiera miała być za x czasu było to około tygodnia-i było napisane ile koszt ,cena itd i że wysyłka po premierze,więc pomyślałem że ze wszystkimi tak robią,filmy już przygotowane i po wejściu do kin za parę dni wysyłka.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP

maniekn274

New member
Bez reklam
Na "World War Z" jeszcze poczekamy, ale tutaj tez film zapowiada sie ciekawie:
Z gatunku "ratujemu Prezydenta", ale po trailerach juz widze ze bedzie to cos wiecej, duza produkcja, duzo efektow, cos co nasze zestawy audio lubia najbardziej. Wpisuje na liste TOP 5 filmow BR ktore trafia na polke.
White House Down - Swiat w plomieniach:
Świat w płomieniach / White House Down (2013) zwiastun PL - YouTube
White House Down - Official Trailer #3 (HD) Channing Tatum, Jamie Foxx - YouTube
niom,uwielbiam takie filmy,ale nie cierpię czekać,ah taki człowiek w gorącej wodzie kąpany he he będzie lux.
 

WiTT

New member
Bez reklam
A ja wciąż czekam na premierę BluRay nowego StarTreka, IronMan 3 o Superman'ie nie wspomnę że jeszcze sobie poczekam ;)
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
......Ceny w naszych polskich sklepach (również w tych internetowych) są po prostu "niedorzeczne'............. Ależ nie, to nasze głodowe zarobki są za to odpowiedzialne.U nas taka płyta powinna kosztować max 20 zł !!!!!
 
Do góry