filmyhd.net

maderos

Member
Bez reklam
ok, poradziłem sobie, właśnie w ten sam sposób. Ale jak wpisuje IP to mi nie wchodzi, jest tylko Index/ i tyle...176.86.17.176 A teraz w ogóle nie wchodzi...
 
Ostatnia edycja:

jfkjfk

New member
Mógłby ktoś komu chodzi strona napisać do Admina tego maila?

Witam

Od kilku dni nie mogę wejść na Waszą stronę. Wyskakuje "błąd wczytania strony". Mimo, że sprawdziłem tez na IE, oraz na wyłączonym antywirusie i firewall komunikat jest ten sam. Mało tego. Mówię, może to wina rutera, więc zresetowałem go i na nowo ustaliłem połączenie i nic. Znalazłem Wasz adres IP
Filmy HD 720p 1080p m720p m1080p BluRay Filesonic.com Bajki Seriale Lektor Dubbing Zagraniczne Wszystko Za Darmo ale ostatnia aktualizacja z 21 marca. Na forum podobno części osób działa a części nie.

Możecie mi jakoś pomóc w tym temacie?

czekam pod jfkjfk@onet.pl

Pozdrawiam
 

maderos

Member
Bez reklam
Hmm..no to nie wiem, jak widzisz, u mnie i u innych działa bez problemu. Spróbuj zmienić swoje IP i wtedy odpal stronę...
 

maderos

Member
Bez reklam
Ja nigdy nie miałem z tą stroną problemów, wiec wciąż twierdzę, że to był tylko Twój problem, ale jak widać, wszystko się dobrze skończyło :)
 

gregsa

New member
filmyhdnet

Witam
Jak widać nie wszystkim działa ta strona mi również , jak jestem w pracy otwieram strone bez problemu , w domu nie moze otworzyć strony "Bład wczytywania strony" dostawcą internetu jest ORANGE ,ale inne warezowe strony smigają
 

maderos

Member
Bez reklam
Czyli wiemy już coś w 100%. U obu z Was dostawcą neta jest Orange!
gregsa, w pracy sam widzisz, ze strona się wczytuje, wiec??
 
Do góry