zaproszenie na dvdseed.org

CaroluS

New member
Witam, jestem nowy na tym forum. Dopiero niedawno zaopatrzyłem się w sprzęt HD i chciałbym teraz w pełni go wykorzystać;)
Dlatego też proszę :blagam:eek: zaproszenie do jakiegoś dobrego serwera;)
Moje łącze to 1.5/1 MB.
 

ulysse

New member
Mam jedo do przekazania dobre ręce. Ale tylko dla osóby:

- posiadającej odpowiedni staż na forum minimum 3 miesiące
- liczba postów przekraczającą moje posty :-D
- dobrze by było gdyby posiadała już konta na innych stronach torrentowych
( chodzi o obeznanie w temacie)
- i najważniejsze to ODPOWIENIE łącze i seedowanie. Nie chciałbym mieć problemów przez osobą którą zaproszę.

Jeśli znajdzie się taka osoba która spełnia te warunki to prosze o PM do mnie z adresem e-mail. Konto musi zostać aktywowane najpóźniej jutro do 23:59 więc śpieszcie się :)
 

xardas45

New member
Również posiadam 2 zapki na dvdseed do rozdania. Wymagam jakiegoś dobrego screena z liczącego się na scenie trackera.
 

xardas45

New member
Pokażcie jakieś swoje screeny tutaj lub na pw. Nikt wam nie da zapa nie będąc pewnym, że wiecie o co chodzi w torrentach.
 

Dlugin2

New member
No to ja tez moge dac ale:

-screen z UP powyzej 50 GB i ratio co najmniej 1.0 oraz sta na stronie co najmniej 2 miesiace.

Spelnisz wymagania masz zapa na DVDSEED.

PS. Posiadam zapy na wiele innych trackerow :p
 

stasioo1983

New member
Witam,

w chwili obecnej mam jedno zaproszenie do dyspozycji. Oddam je za darmo ale komus kto sie pochwali dobrym ratiem na innych stronach.
PS zna ktos jakies dobre strony torrent/rapidshare z horrorami na DVD??? najlepiej zagraniczne :)
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Oddam zapa na DVDSEED w zamian za polishtracker.org, dodatkowo prosze o potwierdzenie screenem ratio i upload na innym trackerze
 

Dlugin2

New member
Ramzes765 napisał:
Oddam zapa na DVDSEED w zamian za polishtracker.org, dodatkowo prosze o potwierdzenie screenem ratio i upload na innym trackerze

DVDSEED za Polistracker mysle ze to nie przejdzie , raczej nikt sie nie skusi :)
 

maz

New member
Witam uprzejmię proszę o zaproszenie na dvdseed.org . Mogę pokazać kilka screenów ratio z innych serwisów.
 
Do góry