Kong- wyspa czaszek

collider

New member
Bez reklam
Zapowiada sie fajnie. Juz ostrze sobie kly ;) na wersje 3D.
Zaluje, ze sie pokusilem na Godzille 2D. No, ale moze jeszcze kiedys dokupie wersje 3D.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Po pierwszym zwiastunie pomyślałem, że średnio to wygląda (choć nigdy nie powinno się oceniać filmu po zwiastunach... ) ale po tym drugim wygląda to już fajnie..
Piramida teraz czekać aż pojawi się zwiastun ten na naszej stronce :) w super jakości..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A myślisz że ubija :) nawet pod uwagę tego nie brałem ... :)

Piramida w kinie to dopiero będzie małpka :)
 

pantomima

Banned
Mysle ze nie , bo z trailerow wynika ze Kong bedzie sprzymierzencem w walce z reszta dziwalagow z wyspy ;)

Dzis juz wiem ze kupie ten film na blu, bo jest jak najbardziej w moim klimacie :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A dla tych co lubią Marvela aktorka z tego filmu (Brie Larson) w 2019 roku zagra w kapitan Marvewl :) zobaczymy w tym filmie na co ją stać i czy da radę żeby ogarnąć moc która dostanie w marvelu :) podobno to ma być najsilniejszą kobietą w Marvelu ..
 

szejos

New member
Byłem dzisiaj w Imaxie na tym, bo lubię czasem obejrzeć film dla samych efektów. Nie zawiodłem się. Nie ma zbytniego pitolenia, ryki wgniatają w fotel, a niektóre sceny naprawdę cieszą oko.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To przynajmniej to jest dobre skoro fabuła jest dziecinna,,, a byleś na 3d? W Imax to i inne odczucia są z oglądanego filmu.. lubię to kino , bardzo żałuję że w moim przypadku całkowicie nie pod drodze mi jest...
 
Do góry