filmy seriale nowe

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To dzisiaj mamy dwa nowe seriale na tvn-ie Pod powierzchnią i w C+ NIelegalni.. - obydwa o jednej porze , coś trzeba będzie nagrać.***
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pod powierzchnią - jak dla mnie nie jest źle, ale trzeba poczekać na kolejne odcinki.. bardzo życiowy serial.. Nielegalnych 2a odcinki dzisiaj albo jutro obejrzę, ale liczę na to, że to inna bajka będzie :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nielegalni - dwa pierwsze odc. obejrzałem, ale powiem szczerze , że po tych wszystkich zajawkach to myślałem, że będzie lepiej. Może musi się rozkręcić.
 

JanVid

New member
"Ślepnąc od świateł" jestem po 2 odc - :eek:k: ...a całość jest na HBO Go i nie wymaga tygodniowych oczekiwań.
Natomiast co do "Nielegalnych" jest również :eek:k: lecz bez wstępnej lektury książek "Nielegalni" i "Niewierni" Severskiego z odcinka na odcinek ze zrozumieniem toku akcji może być coraz gorzej ponieważ zastosowano "duże skróty" fabuły gdyż bez tego to by były flaki z olejem na poziomie "17 mgnień wiosny" ze Styrlitzem :)
 

wucash

Active member
Bez reklam
Ślepnąc... jak na razie petarda, mocne 8. Wizualnie, muzycznie bardzo dobrze. Tak dobrego polskiego serialu/produkcji to dawno nie widziałem. Zdjęcia miód, malina :)
 
Do góry