Strefa hdtv.com.pl pokój 428 Audio Show 2014 - Dobly Atmos - Kef R50 - Toshiba 55 seria 7

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A szkoda ze nie posłuchałeś.Wyłączony był nic nie puszczali??Ten model (SUB2)to czołówka światowa i pewnie wiesz o tym i cena przerażająca mówi o tym.Pewnie do kupienia byłby za ponad 27 tys..podczas testów "wyginał ściany" DD18+ będzie tańszy

Niestety, sub nie był podłączony. Przynajmniej jak ja byłem.
To są targi nastawione stricte pod stereo, mi brakuje systemów do KD.
Na mnie największe wrażenie zrobił pokój o którym pisaliśmy z kolegą wcześniej, całą reszta zabawek stereo, to powtórka z rozrywki.

Tu masz jeszcze konkreta:

20141108_160809.jpg


20141108_160750.jpg



Widzę, że pomimo reklamy i większego rozgłosu temat szybko wygasa, w stosunku do tego z zeszłego roku.

Targi były ok, ale jak w przyszłym roku nie będzie co najmniej 5-10 sal stricte pod KD, to odpuszczam.
Relacji w sieci jest kilka, chyba dla większych pasjonatów jak tutejsi użytkownicy.
O ile kiedyś byłem mocno podekscytowany, to z czasem ten entuzjazm topnieje.
Sporo drogich zabawek, wijących się węży po 10-30tys. zł, a ja tym razem zawiodłem się okrutnie na kilku (drogich) zestawach. W wielu przypadkach, więcej otoczki jak brzmienia na które wyłożyłbym niemałe pieniądze (czyt. kilkaset tys.)
Temat na osobną dyskusję.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Logany, nawet budżetowe (10 tys. para) grają fenomenalnie, ale pod warunkiem odpowiedniego ułożenia i miejsca. Kiedyś słuchałem ich w sklepie i gość 20 minut wcześniej ustawiał je z dokładnością co do centymetra. Oddały starania z nawiązką, bajka. Jednak na AudioShow w 2013 grały już mocno poniżej przeciętnej, sucho i bez tej trójwymiarowości.
Co do targów, to czułem to w zeszłym roku, a teraz tylko tegoroczni bywalcy mnie utwierdzają, że idziemy w stronę plików i streamingu, tradycyjne stereo jest gdzieś na uboczu.
Kino na AudioShow też powoli ma coraz więcej sal i tematów. Nie ma się co dziwić, przez lata tej wystawy królowało i króluje nadal stereo. W 2013 było może kilka pokoi, dwa projektory czy 2 telewizory. Kino domowe (video plus audio) to temat zasługujący na wydzielenie nawet do osobnego budynku takiej wystawy lub lepiej - osobnej wystawy, jednak na drugą IFA'ę w Polsce nie ma co liczyć. Upłynie jeszcze wiele wody w Wiśle.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mam wrażenie, że 90% tegorocznej wystawy było też w zeszłym roku, z resztą wynika to też z opisu na stronie organizatorów.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dlatego też oficjalnie, mam nadzieje także w imieniu wielu forumowiczów, nie tylko tego forum, zachęcam wszystkich organizatorów, do prezentacji systemów wielokanałowych.
Stereo to piękna sprawa, sam jestem pasjonatem (zdroworozsądkowym), ale ewidentnie brakuje na AS systemów do KD.
Nikomu nie ubędzie, jeżeli ta impreza poszerzy nieco horyzonty, a wręcz przeciwnie, znacznie na tym zyska.
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Stereo to piękna sprawa, sam jestem pasjonatem (zdroworozsądkowym), ale ewidentnie brakuje na AS systemów do KD.
Nikomu nie ubędzie, jeżeli ta impreza poszerzy nieco horyzonty, a wręcz przeciwnie, znacznie na tym zyska.
W pełni się z tym zgadzam. KD na tych imprezach traktowane jest nieco po macoszemu.
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Szkoda , ze nie widzialem. Mam plyte demo dolby atmos i nie wiem gdzie znalezc salon w ktorym moglbym to przetestowac. Jak ktos zna takowy w Wawie to prosze o info.
 
Ostatnia edycja:

Remipl

Member
Zmiana nazwy strony na FB, czyżby w tym roku targi Audio Show zmieniły swoją nazwę i logo na Audio Video Show ?:) a co za tym idzie - :grin:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pierwsze słyszę, informujcie co i jak.
Swoją drogą ciekawie, jestem za.

Remi, masz na myśli więcej salek kinowych? Życzyłbym sobie ; )
 

Remipl

Member
Pierwsze słyszę, informujcie co i jak.
Swoją drogą ciekawie, jestem za.

Remi, masz na myśli więcej salek kinowych? Życzyłbym sobie ; )

Ja już odliczam dni do wyjazdu. Mam cichą nadzieję, że w tym roku będzie więcej salek kinowych, podobnych do tej, która była zaprezentowana na sprzęcie PRO AUDIO TECHNOLOGY.
Hitem również, byłby pokój z Dolby Atmos coś takiego:
DSCF2243.jpg
W tle najlepsze suby ;) velodyne spl 1200 ultra. Poczekamy zobaczymy:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pewnie Elberoth ukradkiem czyta nasze posty:-D

Przeczytał mój apel z innego wątku ; )

Ja już odliczam dni do wyjazdu. Mam cichą nadzieję, że w tym roku będzie więcej salek kinowych, podobnych do tej, która była zaprezentowana na sprzęcie PRO AUDIO TECHNOLOGY. Hitem również, byłby pokój z Dolby Atmos coś takiego [..]

To była zdecydowanie najlepsza salka na AS, a wrażenia pierwszoligowe.
Jak w tym roku nic się nie ruszy (a liczę, że tak), to za rok sami społecznie chyba zorganizujemy pokaz.
Co prawda zestawy będą bardziej budżetowe, ale mam wrażenie, że odwiedzający również takich są ciekawi ;)
 
Do góry