Tx-rz840

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kurna faktycznie poszli po rozum do glowy.
Onkyo 696 ma preout.

Jak bedzie ci za malo mocy tonse do kupisz wzmacniacz od onkyo i bedziesz mial stereo na tip top.

M&D wywarli dobra zmiane na onkyo hehe
 
Ostatnia edycja:

jurass

Banned
No tak tylko nie wiem czy to ważne ,ale 740 ma pobór mocy 760W ,a 696 ma 570W.


Bo ma więcej kanałów. Czy jeśli wszystkich końcówek się nie wykorzystuje, to potrafią one skorzystać z tej większej mocy zasilacza? Nie wiem. Moc na kanał pozostaje podobna jak w 696.



Nie orientujesz się może czy 740 ma aluminiowy panel przedni?


Niestety nie macałem. Ale trochę się zdziwiłem, jak dostałem mojego 696, że z przodu full plastic fantastic. :mrgreen:
 

jurass

Banned
Kurna faktycznie poszli po rozum do glowy.
Onkyo 696 ma preout.

M&D wywarli dobra zmiane na onkyo hehe


Nie wiem czy to akurat błogosławiony wpływ M&D czy taki trynd się robi. Yamaha RX-V685, która jest sprzętem z tej samej półki, i to tańszym, też ma front pre out.
 

Gregor85

New member
castel

Następcą 809 jest RZ840(830)
Gdy kupisz coś niższej serii usłyszy brzmienie mocno na minus.

686/696 ma kondensatory blokowe 2x8 200 uF
RZ730/740 2x10 000 uF
RZ830/840 2x15 000 uF

to ma wpływ na wydajność prądową. Wysypują tez inne różnice, RZ ma nieco inne tranzystory na kocówkach mocy.
830/840 ma już więcej modyfikacji
 

Henry

Active member
Bez reklam
Instrukcje to mogliby Ci dać.


Wychodzi buractwo polskiego dystrybutora EIC odpowiedzialnego za stronę onkyo.pl, zamiast normalnie udostępnić instrukcję obsługi zamieszczają na stronie idiotyczne formułki, że dostępna ona jest jedynie dla osób, które od nich kupią.
 

cezary69

New member
Bez reklam
Wychodzi buractwo polskiego dystrybutora EIC odpowiedzialnego za stronę onkyo.pl, zamiast normalnie udostępnić instrukcję obsługi zamieszczają na stronie idiotyczne formułki, że dostępna ona jest jedynie dla osób, które od nich kupią.

Masz rację tylko problem w tym, że EIC nie jest autoryzowanym dystrybutorem Onkyo na Polskę. Sami sprowadzają sprzęt, sami serwisują i ustalają reguły gry.
Niestety w Polsce nie ma oficjalnego przedstawiciela Onkyo.
 

werf

Active member
Bez reklam
Masz rację tylko problem w tym, że EIC nie jest autoryzowanym dystrybutorem Onkyo na Polskę. Sami sprowadzają sprzęt, sami serwisują i ustalają reguły gry.
Niestety w Polsce nie ma oficjalnego przedstawiciela Onkyo.

Nie do końca jest tak jak piszesz : )
EIC ma wyłączne prawa do dystrybucji marki Onkyo,nie jesteśmy jakimś przeogromnym rynkiem, w którym konieczna jest dystrybucja własna bez lokalnego przedstawiciela, która zjada jakieś parę mln euro rocznie.
W znakomitej większości państw działa to dokładnie tak samo.
Spójrz sobie na to z biznesowego punktu widzenia czy taki model jest zły ?Sprawdź też sobie np Horna jak sobie nieźle poczyna nie tylko na naszym rynku.
 
Do góry