onkyo tx-rz800 wrocił z serwisu!!!

pieniążek1

Active member
Bez reklam
witam :) ciag dalszy przygod z onkyo rz800...mianowicie wrocił z serwisu w uk w "pelni przetestowany" przez niewidoma babcie chyba i pali sie ikonka od sluchawek...generalnie padla plyta hdmi....dzieki tej ikonce nie idzie wejsc w sekcje speakers nie wykrywa mikrofonu...kiedy podlaczam sluchawki nic sie nie dzieje bo jakby byly caly czas wpiete...tzn jakby byly caly czas podlaczone...chcialem Was prosic o rade czy da sie cos z tym zrobic czy znowu odsyłka mnie czeka do tych rudych Einsteinów...dzieki,krew mnie zalewa bo czekalem prawie dwa miesiace na niego bo nie mieli czesci...paranoja...
 

Rafal7

Banned
Zrób ten ampli i sprzedaj ten badziew.
Kup Yamahę, Denon lub Marantza i zapomnisz o serwisie.
Czemu się ludzie nie kierują swoim rozumem?
 

cezary69

New member
Bez reklam
Taa jakby yamaha, denon czy marantz się nie psuł chyba tylko w marzeniach, bo wszystko się psuje tylko jedno częściej drugie rzadziej. Miałem już 4 różne modele onkyo i żadne nigdy się nie uszkodził.
A co do tematu dwa miesiące w naprawie? Chyba jest jakiś określony czas na naprawę i jeśli się w nim nie wyrobią przysługuje zwrot kasy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Rafal7

Banned
Taa jakby yamaha, denon czy marantz się nie psuł chyba tylko w marzeniach, bo wszystko się psuje tylko jedno częściej drugie rzadziej. Miałem już 4 różne modele onkyo i żadne nigdy się nie uszkodził.
Pewnie ze się psuje, ale jakoś nikt tu nie płacze na te firmy.
Zapomniałem jeszcze ze Pioneera tez jest ok.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Taa jakby yamaha, denon czy marantz się nie psuł chyba tylko w marzeniach, bo wszystko się psuje tylko jedno częściej drugie rzadziej. Miałem już 4 różne modele onkyo i żadne nigdy się nie uszkodził.

prawda jest tak ze zawsze cos sie zepsuje ale w Onkyo to juz staje sie nagminne
 

werf

Active member
Bez reklam
Kapusta nie przesadzaj d&m też nie jest wolny od wad,sam wiem że tu na forum kilka wyższych modeli umarło : ) a mnie jeden marantz 2 razy
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten badziew lepiej gra jak twoj danon.

Pieniążek, czyli serwis Onkyo w UK jest równie popaprany jak ten u nas w PL?
To lipa, bo po tym co się dzieje u nas postanowiłem następnego Onkyo kupić właśnie w UK - tylko z uwagi na serwis.
Chociaż i tak mam to gdzieś, kilkadziesiąt sprzętów i po za Samsungami nic na razie nie padło.

Werf, u mnie cała masa Marantzów się przewinęła i nic nie padło.
Więc jak widać nie ma reguły, a statystycznie powinno coś klapnąć.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Angielski serwis Armani nie przesadzaj pakistański chciałeś powiedzieć .Jak to taki poziom jak w samochodach to bym nawet nie dał im baterii w polocie wymienić : )
 

Rafal7

Banned
Jak Onkyo może grać jak od serwisu do serwisu jeździ, i to robi sobie wycieczki po dwa miesiące.
Ale Denon czy Marantz gra i huczy :D
Na co gwarancja na Onkyo jak jej cały okres spędza na pace busa kuriera.
Kiedy go podłączyć aby naładował kondensatory?Wyciągasz z pudła, podłączasz i znów zonk.Wyglądasz przez okno zawracasz kuriera dajesz mu paczkę i jednoczenie mówisz, do zobaczenia za dwa miesiące.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Ten badziew lepiej gra jak twoj danon.

Pieniążek, czyli serwis Onkyo w UK jest równie popaprany jak ten u nas w PL?
To lipa, bo po tym co się dzieje u nas postanowiłem następnego Onkyo kupić właśnie w UK - tylko z uwagi na serwis.
Chociaż i tak mam to gdzieś, kilkadziesiąt sprzętów i po za Samsungami nic na razie nie padło.

Werf, u mnie cała masa Marantzów się przewinęła i nic nie padło.
Więc jak widać nie ma reguły, a statystycznie powinno coś klapnąć.

na to wyglada ze niemcy tylko potrafia naprawiac...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Zawsze mozna paleczki od cymbalkow kupic i pograc sobie nimi po obudowie Onkyo :)


To chociaz jakies dzwieki beda sie wydobywaly z tego onkyo... :)


Sorka pieniazek ze cie tak doluje.... ale to juz przesada z tym onkyo. Czesciej pojawia sie informacja o serwisie niz o zakupie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Angielski serwis Armani nie przesadzaj pakistański chciałeś powiedzieć .Jak to taki poziom jak w samochodach to bym nawet nie dał im baterii w polocie wymienić : )

No właśnie, ale mimo wszystko powinni trzymać standardy UK, a nie nasze.
Zatem kupię w DE. Obojętne, na pewno nie będę czekał 1msc. na serwis, ba 2 tyg. nie będę czekał.
Ciekawe jak działa serwis Marantza u nas, nie miałem okazji na szczęście się przekonać.
Zresztą Onkyo też działa perfekto. Zobaczymy jak długo, ale to też pierdzielenie.
Trzeba znać statystyki sprzedaży i na tej bazie procentowe awarie.
Może się okazać, że Onkyo na forach to 100szt. z czego 7 padniętych, a takiego Marantza 30sztuk i 1 sztuka opisana na forum.
Komuś tu padł tv Loewe? No właśnie. Bo nikt nie ma.
Już kiedyś pisałem, żeby ktoś podał wiarygodne zestawienia.
Nie zmienia to faktu, że Onkyo ma coś popieprzone z płytami HDMI i oby nie nowe modele, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby producent tego nie wyeliminował.


jakbym był bardziej majetny wysłałbym go do szefa onkyo prosto na biurko z dedykcja wsadz se w d... ten badziew

Ew. to co ten gość od Bemki.

[youtube]lenW_3FLAUU[/youtube]
 
Ostatnia edycja:

jaco.37

Member
Bez reklam
Miałem wiele ampli Onkyo,starych,nowych - żaden nigdy mi się nie popsuł.
A dla czego ludzie kupują Onkyo ?
Bo są zajebiste do kina
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ojj bieda bedzie z tym onkyo za 2 lata, narazie poki ludziska maja gwarancje to wiekszosc jeszcze jakos to przelyka (zepsulo sie - ma prawo - naprawia ) ale te onkyo potem trafi na rynek wtorny - w drugie rece to dopiero opinie sobie wyrobia.

Nie chce mi sie wiezyc ze Ludzie od Onkyo nie znaja sytuacji na rynku, przeciez ich firma moze plajtnac za takie cos.

Samsungowi 2 baterie wybuchna to wszystkie tel. Wymienil. Onkyo juz raz akcje serwisowa na skale swiatowa robilo, a teraz co....? Zamiataja pod dywan...


Armanig - prawda ze nie znamy statystyk. Ale pamietaj jedna zla opinia ma moc tysiaca dobrych!!!! Znam to z autopsji...
 
Do góry