TV 3D pod konsole PS3

katalonczyk9

New member
Jak w temacie. Planuje zakup telewizora głównie pod konsole. 3D traktuje jako dodatkowy "bajer". Nie jestem znawcą tematu i bardzo proszę o pomoc. Rozmiar jaki mnie interesuje to 40-46 cali. Budżet na ten zakup mam praktycznie nieograniczony. Jaki telewizor z dostępnych na rynku z opcją 3D najlepiej sprawdzi się do Playstation 3?? Byłem już zdecydowany na plazmę Panasonica TX-P46VT20, ale podobno z konsolami lepiej współpracują telewizory LED.

Warunki:

- odległość od ekranu = 2m - 3m
- jak słońce świeci w pokoju = w pokoju są rolety
- jak duży jest pokój = około 15m2
- oglądasz w dzień czy wieczorem = glownie wieczorem
- preferowana wielkość telewizora = 40-46"
- preferowana marka = brak
- jakie urządzenia będą podłączone = Playstation 3, dekoder C+
- ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń = 20% telewizja, 80% inne
- telewizor ma mieć wifi = niekoniecznie
- ma czytać przez USB filmy = obojętnie
- jakimi złączami i co chcesz podłączyć = konsola HDMI, dekoder HDMI
- jaki masz sygnał = antena satelitarna
- ile godzin dziennie ma grać telewizor = 2-4
- ile osób zasiada przed telewizorem = 1-3
- ma stać czy wisieć = stać
- jaka klasa cenowa = nieograniczony budżet
 

ahdov

New member
czesc,
to moze i ja podepne sie pod ten topic zeby nie robic nowego. Jest TV ...50VT Panas i PS3...problem w tym ze demo jakie mam w 3D nie jest wyswietlane w...3D. Spr soft w PS3 i okazalo sie ze byl 3.22 takze update do 3.55 i nadal nic. Sygnal na TV wyraznie idzie 2D. Fakt, jakos powala ale nie o to chodzilo.
PS3 podlaczone po HDMI do TV. Mozecie mi prosze powiedziec co zlego robie/co zle jest ustawione ze nie pokazuje mi sie obraz w 3D?.

Pozdrawiam,
lukasz
 

dredsons

New member
Bez reklam
czesc,
to moze i ja podepne sie pod ten topic zeby nie robic nowego. Jest TV ...50VT Panas i PS3...problem w tym ze demo jakie mam w 3D nie jest wyswietlane w...3D. Spr soft w PS3 i okazalo sie ze byl 3.22 takze update do 3.55 i nadal nic. Sygnal na TV wyraznie idzie 2D. Fakt, jakos powala ale nie o to chodzilo.
PS3 podlaczone po HDMI do TV. Mozecie mi prosze powiedziec co zlego robie/co zle jest ustawione ze nie pokazuje mi sie obraz w 3D?.

Pozdrawiam,
lukasz

Czy problem dotyczy tego dema ,czy poprostu nie możesz oglądać żadnych filmów ,gier w 3D ???
 

ahdov

New member
Czy problem dotyczy tego dema ,czy poprostu nie możesz oglądać żadnych filmów ,gier w 3D ???
No wlasnie nie wiem czy problem dotyczy dema czy czegos innego..Plytka jest innego producenta ale oczywiscie z demo 3D...byla grana w show room-ie. U mnie problem polega na tym iz po zaladowaniu plytki do PS3...obraz ktory idzie na TV jest 2D..idealny ale...nie 3D. Nawet nie mam tego komunikatu ktory powinien sie (chyba) pokazac w momencie kiedy TV "dostanie" material w 3D...ot taki warning. Takze nie wiem czy problem lezy w plycie ktora mam czy raczej w ustawieniach TV. Any ideas?
Dzieki,
Lukasz
 

ahdov

New member
w ustawieniach ps3 ustaw automatycznie od nowa tv konsola powinna wykryć ze ma tryb 3d i powinno wszystko działać
Jestes moim hero of the day..:)
Dzieki wielkie. Dziala, tak jak napisales...wystarczylo wej do ustawien konsoli i zrobic "reset"...ustawic wszystko na nowo. Po zakonczeniu (plytka demo byla w konsoli) PS3 automatycznie wyrzucil info o materiale 3D no i sie zaczelo..:) Nice...very nice.

Pozdro & thx
Lukasz
 

bluray

Banned
Trafiłeś w objęcia spamerów od firmy panasonic.
Bo też wiadome, że LCD są lepsze do grania na PS3.
Ale najlepiej zrobisz jak poczekasz na rezultaty CES2011 i nowe formaty 3D od LG, Samsunga (VIZIO USA only).
 

Szymek_PL

New member
witam...podepne sie pod temat
moj staruski lcd ledwo zipie...telewizor ma sluzy glownie do grania i ogladanie meczy...zalezy mi na dobrej czerni i ostrosci w stosunku do ceny
cena: 4000
cale: 40
3D nie jest priorytetem...telewizor moze byc 3D Ready...myslalem nad seria c7000 samsunga 3D
a nie z 3D to 40B700 samsunga i X4500 sony
thx za rady
 

cureman

Active member
Bez reklam
Trafiłeś w objęcia spamerów od firmy panasonic.
Bo też wiadome, że LCD są lepsze do grania na PS3.
Ale najlepiej zrobisz jak poczekasz na rezultaty CES2011 i nowe formaty 3D od LG, Samsunga (VIZIO USA only).

Piszesz bzdury posiadalem 3 modele ledow (tv samsunga sa dosc awaryjne ) i nic nie mam do obrazu tylko do trwalosci tv.W trzech wysypaly sie piksele przypadek? Watpie,zobacz ile ludzi pisze o samsungu .Ja juz NIGDY nie kupie niczego tej firmy bo tylko ladnie wyglada z wygladu a potem w domu zaczynaja sie problemy .Serwis samsunga to koszmar itd.Pisze to jako wieloletni milosnik tej firmy.
 

marder2

New member
czesc,
to moze i ja podepne sie pod ten topic zeby nie robic nowego. Jest TV ...50VT Panas i PS3...problem w tym ze demo jakie mam w 3D nie jest wyswietlane w...3D. Spr soft w PS3 i okazalo sie ze byl 3.22 takze update do 3.55 i nadal nic. Sygnal na TV wyraznie idzie 2D. Fakt, jakos powala ale nie o to chodzilo.
PS3 podlaczone po HDMI do TV. Mozecie mi prosze powiedziec co zlego robie/co zle jest ustawione ze nie pokazuje mi sie obraz w 3D?.

Pozdrawiam,
lukasz
Do odbioru sygnalu 3D potrzebny Ci bedzie kabel HDMI 1.4
 

infi

New member
Piszesz bzdury posiadalem 3 modele ledow (tv samsunga sa dosc awaryjne ) i nic nie mam do obrazu tylko do trwalosci tv.W trzech wysypaly sie piksele przypadek? Watpie,zobacz ile ludzi pisze o samsungu .Ja juz NIGDY nie kupie niczego tej firmy bo tylko ladnie wyglada z wygladu a potem w domu zaczynaja sie problemy .Serwis samsunga to koszmar itd.Pisze to jako wieloletni milosnik tej firmy.


cureman chyba mijasz sie z prawda, bo tylko dzieki dobrej woli samsunga najpierw wymienili ci tv KTORY SAM POPSULES GRZEBIAC W MENU SERWISOWYM!!! a potem kurier uszkodzil ci tv a oczywiscie wg. ciebie to wina samsunga... wiec zamiast wszedzie plakac jaki samsung jest zly napisz jaki byles nieodpowiedzialny psujac ich produkt, wysylajac go na gwarancji itd.
 

cureman

Active member
Bez reklam
cureman chyba mijasz sie z prawda, bo tylko dzieki dobrej woli samsunga najpierw wymienili ci tv KTORY SAM POPSULES GRZEBIAC W MENU SERWISOWYM!!! a potem kurier uszkodzil ci tv a oczywiscie wg. ciebie to wina samsunga... wiec zamiast wszedzie plakac jaki samsung jest zly napisz jaki byles nieodpowiedzialny psujac ich produkt, wysylajac go na gwarancji itd.

Pisze czlowieku o pelnosprawnych tv samsunga ktore mialy martwe piksele z tymi opisanymi przez ciebie bylo by 5 a ich nie wliczam .Ta firma to ...szkoda gadac.
 

zazupol47

New member
witam
ja też nie polecam samsunga przejechałem się 2 razy

pod 3d z czystym sumieniem mogę Ci polecić 46hx800 lub 50vt20, samsunga 3d jest słabe jak polscy politycy.
 
Do góry