tv 3d do grania

Bob Digital

New member
witam mam potężny dylemat
mam zamiar kupić tv 3d głownie do grania
jeśli chodzi o obraz i 3d to wiem ze plazma lepsza
ale moje pytanie jak wyglądają obecne plazmy czy na ekranie po jakimś czasie na ekranie zostaną mi nieruchome elementy menu np. pasek energii lub coś podobnego.
zastanawiam się nad sony 40hx800 lub panasonic 42gt20e
 

BruenorBH

Member
50pz800 ma już od roku. Katowany ok 8h dziennie (TV i PS3) bez znieczulenia. Tryb eco tylko jak sprawdzałem ile to pożera. Żadnych wypaleń, powidoki :) po 4-5h coś tam jest (widoczne z 10-20cm) przez jakieś 5 min. z odległości 3m nie widzę więc mi nie przeszkadza. zielone duszki są. Sprawdzałem i widziałem... jak gram to nie zauważam, bo nie mam czasu...

:!: Problemem jest zużycie energii. Sam tv miesięcznie (8h dziennie) ~ 80 :shock: kWh czyli ~ 50,-
LCD ~ 25 - 30 kWh

8h dziennie, może trochę sporo w tygodniu, ale sobota i niedziela uzupełni godziny z tygodnia..
 

pietrex

New member
Ja również chciałbym zakupić telewizor 3D do grania i nie wiem jaki wybrać model (granica cenowa: max 5000 zł).
Zastanawiam się nad Sony HX800, jednak zauważyłem na forum, że opinie są podzielone.
Możecie mi pomóc w wyborze telewizora?
Z góry dziękuję za odpowiedź
 

JonnyB

New member
Ja mam HX800 od 2 tygodni i powiem tak: dla mnie obraz zyleta, kanaly HD z "N"-ki wymiataja, no i gry na PS3 to sama przyjemnosc grania, a Black Ops w 3D powala.
 

ALICJA S

New member
Prawda jest taka, że na taką pełną telewizje 3d poczekamy jeszcze długo, ale na gry czy filmy w tej technologii nie będziemy musieli raczej tyle czekać. Słyszałam, że sony zapowiedziało, że w najbliższych latach ma wydać około 50 gier w 3D.
 

pulsedriver

New member
mialem podobny dylemat, zastanawialem sie co jest lepsze do gier , ale po kilku wizytach w sklepach MM i po przyjzeniu sie blizej modelowi panasonica vt20 zdecydowalem sie na lcd.stal tam panasonic na ktorym wyraznie bylo widac "wypalone " miejsca na ekranie .
 

Marioo162

New member
mialem podobny dylemat, zastanawialem sie co jest lepsze do gier , ale po kilku wizytach w sklepach MM i po przyjzeniu sie blizej modelowi panasonica vt20 zdecydowalem sie na lcd.stal tam panasonic na ktorym wyraznie bylo widac "wypalone " miejsca na ekranie .
Taka uroda plazm ale z wypaleniem pewnie niewiele ma to wspólnego - zwyczajne powidoki, które schodzą w czasie normalnej eksploatacji. TV na sklepach nie są eksploatowane normalnie (często leci w kółko jeden filmik) i łatwo tam dojrzeć coś takiego - w domu trudniej coś utrwalić na dłużej niż kilka minut. Na "dobrych" matrycach LCD w sklepie też widziałem utrwalone obrazy.
 
Do góry