Wybór telewizora 3D-pomocy

weksla

New member
Bez reklam
Witam!
posiadam już dość wiekowy samsung Le32R71B
Nadszedł czas na zmianę na coś nowego, chce pozostac nadal przy samsungu, jeśli chodzi o rozmiar to chce aby to było 40-42''. Ma już posiadać funkcję 3D.
Co polecacie, chciałbym zmieścić się w budżecie do 5.000zł.
Im mniej tym lepiej.
Pozdrawiam i proszę o opinie/sugestie , dodam iż troszkę wypadłem z tematu nowych modeli itp.
 

weksla

New member
Bez reklam
Od ekranu do tv będę miał około 4m.
Zródło to będzie BR 3D oraz dekoder N który pewnie w przyszłości wprowadzi kanał 3D
 

mario_p

Member
Ja bym brał Samsunga C750, nie jest to LED więc jest "grubszy" ale jakość obrazu super, zresztą za nie długo kupuję takiego w 46" :)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,Samsung 40 albo 46 przy tej odleglosci to46 C750,lub 46 C7000.Tak jak kol.mario_p polecam 46C750.pozdr.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,CYT:Co polecacie, chciałbym zmieścić się w budżecie do 5.000zł.
Im mniej tym lepiej.
a nie lepiej już dołożyć i wziąć serie 8000?
__________________
To moze przemysl to sobie ? pozdr.
 

gebolek

Banned
Jeżeli chciałbyś rozstać się z samsungiem ( lcd ) to warty bliższego przyjrzenia jest panasonic 42VT20.
Jednak przy tej odległości jaką podałeś ja skłaniałbym się ku większemu, niezależnie od technologii.
Lepiej poczekać i dołożyć parę złotych na większy.
 

weksla

New member
Bez reklam
Kiki ale powiedz tak szczerze jako fachowiec, co poza designem i nowszym modelem konkretnego oferuje seria 8000 w stosunku do 7000
 

mlx

New member
Lg50PX950N-jedyna plazma na rynku z certyfikatem THX 3D.

THX w telewizorze to zawracanie głowy - robienie z klientów głupców - zresztą lucas stracił mój szacunek idąc w zaparte i promując na siłę DolbyDigital zamiast preferować zdecydowanie bardziej zaawansowany kiedyś DTS
a dzisiaj przy DTS MA czy Dolby TrueHD różnice są nie do ogarnięcia więc THX stracił na znaczeniu - chyba jedynie jako wyznacznik jakości kina a domowego od strony sprzętu

w sklepie nie dla idiotów jest sprzedaż bez vatu - LE46c750 wychodzi 4.350zł a Samsung UE46C8000
5.750zł a różnica jest i w designie i c8000 ma podświetlenie LED

ale czy warto zapłacić to nie jestem przekonany bo poza kontrastem różnice są nie wiem dla kogo dostrzegalne - c8000 chyba nie ma wygaszania strefowego - cokolwiek to znaczy dla użytkownika
 
Ostatnia edycja:

Adrian85

New member
Bez reklam
Certyfikat THX 3D jest przyznany dla jakości OBRAZU(w trybie 3D) a nie dzwięku,a tak przy okazji to samsung w technologii 3D wypada najsłabiej.
 
Ostatnia edycja:
Do góry