Soundbar Philips tab 8907-Upgrade

Paulek39

New member
Witam jestem tu nowy i mam pytanie. Jak zaktualizować Soundbar Philips tab 8907 bo przy każdym ustawieniu Equalizera pokazuje napis UPGRADE i jak wyłączę Soundbar to na drugi dzień mam wszystko po przestawianie. W aplikacjach na tel. Pokazuje że są najnowsze aktualizacje a w instrukcji że za pierwszym uruchomieniem trzeba aktualizować samemu przez port USB. W Philipsie mnie z bywają już trzeci miesiąc mówiąc że Inżynierowie pracują nad tym albo żebym oddał Soundbar na reklamację ale to już drugi to co jest grane. W poprzednim o model niższym było to samo jak oddałem do sklepu to Philips stwierdził że nie opłaca się go naprawiać i oddali pieniądze ale nie podali dokładnej przyczyny. Na początku jak odpaliłem tego tab8907/10 to jakaś skala się zmieniała na listwie i jak by coś się ustawiało ale przerwało i koniec😡. Prubowałem drugi raz i już nie dało się nic zrobić jak go zresetować żeby go całkiem wyczyścić Prubowałem - /+ resetuje się ale nic się nie dzieje tak jak to było z tą latającą skalą na początku a reset z pilota idzie tylko strzałką kazali w Philipsie odinstalować aplikacje też nic😭ludzie pomocy...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przypomnij się proszę na PW - skierujemy pytanie z problemem do osoby bezpośredniej z serwisu centralnego.
 

Paulek39

New member
Przypomnij się proszę na PW - skierujemy pytanie z problemem do osoby bezpośredniej z serwisu centralnego.
Mam Soundbar Philips tab 8907 i cały czas się przestawia Equalizer coustom skala głosu i pokazuje UPGRADE INSERT USB aplikacja twierdzi że mam najnowszą a serwis jest bezradny i każe mi go oddać to już drugi w pierwszym stwierdzono że nie nadaje się do naprawy to ile ja mam ich jeszcze kupić?. Tv też mam nowy 58cali ambilight też Philips. Pomocy co mam teraz z tym wszystkim zrobić utopiłem kupę kasy.
 
Do góry