TCL C855 - nowe modele serii C85 na 2024r

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy liczy jak widać nie znając właściwych cen dla członków forum.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Każdy zainteresowany otrzyma jak zawsze specjalną propozycję cenową.
A parametry suche zawsze może sprawdzić na google.
 
Czym się różni TCL 85C855 od 85C955?

Poza tym chyba mają jakiś błąd w specyfikacji. Bo w trybie SDR dla TV 85C855 zużycie wynosi ponad 400W.

Klasa efektywności energetycznej (SDR)F
Klasa efektywności energetycznej (HDR)G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin134 kWh
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin412 kWh
Pobór mocy450 W
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Czym się różni TCL 85C855 od 85C955?

Poza tym chyba mają jakiś błąd w specyfikacji. Bo w trybie SDR dla TV 85C855 zużycie wynosi ponad 400W.

Klasa efektywności energetycznej (SDR)F
Klasa efektywności energetycznej (HDR)G
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin134 kWh
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin412 kWh
Pobór mocy450 W
Ja popatrzysz i porównasz to zobaczysz, że TCL to smok jeśli chodzi o prądożerność. Te tv pobierają dużo więcej od innych marek.
 
Jak juz kupować to coś porządnego. Nie jestem bogaczem, że za kilka lat zmienię tv. To będzie zakup na kilkanaście lat. Mi wchodzi max 75 cali do pokoju. Choć na chama weszło by 85, ale nie. Odległość moja od tv to 2,6 m. Nie ogarniał bym wzrokiem całościowo 85.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pobór prądu będzie w teście.
Średnio po kalibracji mniej niż 200 W
Spokojnie o ile masz tylko dobry sygnał i 85" dasz radę.
Prądożerność obojętnie jakiego modelu - zawsze poprawia kalibracja, choć nie jest to celem.
 

czarny2807

Active member
Bez reklam
Za kulkana
Jak juz kupować to coś porządnego. Nie jestem bogaczem, że za kilka lat zmienię tv. To będzie zakup na kilkanaście lat. Mi wchodzi max 75 cali do pokoju. Choć na chama weszło by 85, ale nie. Odległość moja od tv to 2,6 m. Nie ogarniał bym wzrokiem całościowo 85.
Szanse, że obecny tv wytrzyma kilkanaście lat są iluzoryczne.
 

gitarrra

Well-known member
Bez reklam
spotkałem się w testach z opinią, że po kalibracji spada zużycie prądu.
No OK.Spoko.
Ale wydaje mi się ,że gdy taką tezę wysuwa osoba opiniotwórcza i uchodząca za znawcę tematu ,to chyba po za suchym stwierdzeniem samego faktu powinna dołożyć chociaż kilka podstawowych informacji wyjaśniających temat.
Nie wszyscy znają się na rzeczy.A to jest forum z którego sporo osób czerpie wiedzę.
Mi chodzi o to żeby wyjaśnić temat.
 
Miał być 27.04. Przełożony na 4.05, później na 11.05 a teraz to nie wiadomo.

Czyli standard! Niestety.

a to ciekawe, gitarrra czegoś nie wie? tyle wiedzy i polecania a nie wie, że w tryb dynamiczny zżera więcej prądu ? :p:sneaky:

Wszyscy się jakoś rozpędzili żeby się 'napieprzać', a nikt nie przeczytał tego co napisałem. Jak wół jest, że SDR pobiera 412W a HDR 134. Nadal nie widzicie pomyłki i tego, ogromnej niczym nie wytłumaczalnej różnicy czyli pobór x3.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Po co opowiadać nie prawdę.
Po kalibracji każdy pobiera mniej energii.
I napisałem wyraźnie i Po Polslu , że nie jest to celem kalibracji.
Warto czytać ze zrozumieniem.
 
Do góry