Zniesienie Eurosport-u w MM Polska PROTEST

radarinio

New member
eurosport

Witam

Napsałem kilka zdań :)
Nie będę mówił, że mam jakąś nadzieje ale co tam, może coś się wydarzy... :)
Jakiś mam dobry stosunek do usług Multimedii i nie chciałbym z nich rezygnować. Przynajmniej obsługa klienta jest o wiele lepsza niż konkurencyjna V co zatrudnia ułomków. Nie mówiąc już o tv n gdzie obsługa telefoniczna to banda idiotów co na niczym się nie znają - nigdy nie skorzystam z ich usług.
 

bourbon

New member
Bez reklam
Chyba już za późno. Od dzisiaj nie mamy Eurosportu :( W zamian dostępny jest badziew od tvp, czyli TVPsport...
Nie będzie już Tour de France ze wspaniałymi komentarzami panów Jarońskiego i Wyrzykowskiego, nie będzie Snookera, "nie będzie niczego" :(

A najbardziej wkurzające jest to, że MM nawet nie wspomniała o takim ruchu, po prostu z dnia na dzień postawiła swoich abonentów przed faktem dokonanym. Zero informacji z ich strony, żenada...
Szkoda, że w mojej okolicy nie ma żadnej alternatywy dla MM.
 
Ostatnia edycja:

Debuger

New member
Eurosport

Tak do końca to nie z dnia na dzień i na pewno nie bez informacji. Wraz z ostatnią fakturą za grudzień 2007 musiałeś otrzymać info. o planowanych zmianach programowych - w tym o zastąpieniu Eurosportu TVP szajsem. Strasznie ubolewam nad tym faktem, lecz cóż - stało się.

Na chwilę obecną uważam iż właściciele Eurosportu nie do końca grają fair. My winimy operatorów, ale prawda może być zgoła inna. Dlaczego ? ... trochę wyjaśnia ten oto >artykuł<.

Pozdrawiam
 

bourbon

New member
Bez reklam
Debuger napisał:
Tak do końca to nie z dnia na dzień i na pewno nie bez informacji. Wraz z ostatnią fakturą za grudzień 2007 musiałeś otrzymać info. o planowanych zmianach programowych - w tym o zastąpieniu Eurosportu TVP szajsem. Strasznie ubolewam nad tym faktem, lecz cóż - stało się.

Na chwilę obecną uważam iż właściciele Eurosportu nie do końca grają fair. My winimy operatorów, ale prawda może być zgoła inna. Dlaczego ? ... trochę wyjaśnia ten oto >artykuł<.

Pozdrawiam
Taka informacja dotarła do mnie razem z rachunkiem za styczen 2008, który dostałem dopiero po fakcie zniesienia Eurosportu. Jednoczesnie napisali, że wprowdzają dodatkowe kanały, ale oczywiście tylko dla posiadaczy "cyfrówki".
Ciekawe, czy np. kablówka Vectra pomyslała choć raz o zrezygnowaniu z Eurosportu ? Pewnie nie są takimi desperatami jak MM, by sobie strzelac w kolano...
 

ernane

New member
platformy cyfrowe i tyle jesli jest mozliwosc montazu to czemu z nich nei korzystac :) do eurosportu ludzie byli sa i beda przyzwyczajeni to nadawca o ugruntowanej pozycji rynkowej i zabranie go nie moze przejsc bez echa.
cyfrowka taniej i lepiej bo wiecej klientow maja ;) poza tym sa pakiety i placisz za co chcesz i to do mnie przemowilo kiedy rok temu rezygnowalek z kablowki
 
Do góry