Zmiana lc-42xd1e na lc-52dh65e

zi0m

New member
Witam Wszystkich.Jestem nowy na forum wiec prosze o wyrozumialosc w pisaniu postow.Pytanie polega na tym iz chce zmienic tv lc-42xd1e na lc-52dh65e i czy nie bede zawiedziony jakoscia obrazu??xd1e radzi sobie dosc dobrze wedlug mnie.Ogladam raczej kanaly HD ( telewizja "n") i BD pioneer przez dobrej jakosci kable HDMI (300 zl szt).Kanaly zwykle staram sie omijac bo wiadomo ze sygnal jest straszny co tyczy sie rowniez jakosci obrazu.Prosze o jakas podpowiedz co do tej zmiany.Czy warto doinwestowac kilka PLN do xd1e i zakupic dh65e?Oczywiscie PLN sie tutaj nie licza chodzi tylko o jakosc obrazu.Zebym pozniej nie zalowal.Jestem dosc duzym fanem czystego dzwieku wiec przy DTS HD MASTER AUDIO przydalby sie rowniez dobry obraz koncertow na BD oczywiscie.


Odlegosc 3.20 (rolety dosc zadko odslaniane ze wzgledu na duzy przyplyw promieni slonecznych :D)
"n"-ka dobry kabel HDMI
BD Pioneer dobry kabel HDMI
Raczej filmy i duzo koncertow HD

Prosze o podpowiedz czy nie bede zalowal.Pewnie lepsza bylaby zmiana na plazme pioneera 60'(ogladalem koncert w delcie w czestochowie poprostu brylant cena 16 tys.) ale niestety odpada w tej chwili taki duzy wydatek.Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.
 

zi0m

New member
Dzieki za pomoc!!Bardzo mi sie przydala.Widze ze mozna liczyc na forum.Kupilem juz 52le700 wiec mozecie skasowac temat.
 

Daras72

New member
Witaj zi0m ! Opowiedz w skrócie jak wrażenia z nowego nabytku. Mam podobne warunki jak Ty , a też czeka mnie "na dniach" przesiadka z plazmy Pioneera 42' na coś... 52' i tego SHARPA też biorę pod uwagę.
Pozdrawiam
 

tataniny

Member
Ja z kolei nie wiem czy kupię ponownie Sharpa, ale mam zamiar zmienić 42XD1 na coś nowszego.
Co do samego tv, to sprawuje się OK. Mam go ponad 2 lata i teraz chciałbym tv 46 cali, może Philipsa 9704 :D
 
Do góry