Zgrywanie obrazu z komputera na kamerkę

Roti

New member
Witam.
Proszę o poradę na temat zgrywania obrazu z komputera na kamerkę. Sprawa wygląda w ten sposób, posiadam kamerkę Sony DCR-PC100E przez którą chce zgrywać obraz z komputera, dokładnie laptopa Lenovo Think Pad T 530 (posiada złącze FireWire). Zakupiłem specjalny adapter LKV3000. Gdy za jego pomocą podłączam laptop z telewizorem, na telewizorze poprawnie wyświetlany jest obraz laptopa ale już gdy podłącze laptop do kamerki, na wyświetlaczu kamerki jest tylko niebieski ekran. Mam jeszcze stary komputer na XP z wyjściem S-Video i na nim za pomocą klonowania obrazu wszystko jest w porządku (obraz z komputera wyświetlany jest na kamerce) a na tym Lenovo wszystkie zabiegi z klonowaniem obrazu nie działają. Dziwne jest to, że gdy podłączam Lenovo przez ten adapter do telewizora to obraz jest, a gdy podłączam kamerkę to nie ma. Wszystko łącze kablem S-video.
Proszę o jakieś wskazówki.
Pozdrawiam
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nawet nie chcę zgadywać jaki jest sens zgrywania na kamerkę... Chcesz dzieciom w tropikach pokazywać jak wygląda Polska?
 

Roti

New member
No niestety, to nie jest dla mnie, znajomy chce koniecznie zgrywać na kamerkę, więc muszę się jakoś z tym uporać.
 
Do góry