Zestaw Stereo za 3000 tyś. max

slawek22

New member
Witam serdeczne !

Chciałbym zakupić zestaw stereo maksymalnie za 3000 zł, ma służyć w 80% do słuchania muzyki głównie POP.Sprzęt będzie stał w salonie 50 m kwadratowych (salon w prostokącie 5x10).
Proszę o wasze sugestie.

co powiecie na któryś z tych zestawów?
ONKYO TX-8255 DV-SP406 JAMO S 606
YAMAHA R-S500 + BD-S667 + JAMO S 426
HARMAN KARDON HK 3490 + HD 980 + JAMO S 426
Marantz PM 5004 CD 5004 Jamo S606
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sonytg

New member
Witam serdeczne !

Chciałbym zakupić zestaw stereo maksymalnie za 3000 zł, ma służyć w 80% do słuchania muzyki głównie POP.Sprzęt będzie stał w salonie 50 m kwadratowych (salon w prostokącie 5x10).
Proszę o wasze sugestie.

Obawiam się że w tej kwocie ledwo wystarczy na kolumny głośnikowe, 50m2 to sporo.
 

dredsons

New member
Bez reklam
Tak rozumując ,to obawiam sie że starczy jeno na okablowanie.A tak na serio to napewno coś wybierze ,ja nie pomogę bo sam mam problem ze wzmacniaczem,też nie mogę się zdecydować, chodź od Yaqina MC-100B dzieliło mnie jedno kliknięcie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sonytg

New member
Nie popadaj w skrajności..
Na przykład, dobry i wydajny prądowo wzmak Yamaha ax 730 za używkę około 600pln, do tego jakiś cd kolejne 500pl i zostało 2 koła na głośniki, więc tak naprawdę za bardzo nie można poszaleć, 50m2 to naprawdę sporo i co ma kupić tonsile z demobilu?
Tyle tego na rynku że ciężko coś dobrać, jeśli ktoś ma 3 tys. lub aż 3 tyś. to było by dobrze jak by była jakaś gwarancja, wywalić cięzko zarobioną kasę w błoto tez nie sztuka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dredsons

New member
Bez reklam
To najlepiej jak te 3 tysiące wpłaci do banku, a muzyki niechaj słucha na "jamniku":wink:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

sonytg

New member
Muzyka głównie pop,jeżeli chodzi o cenę to może będę wstanie dołożyć jeszcze 1000 zł więc 4000 tysiaki ale to już max. Salon ma 30 m ale jest połączony z otwartym aneksem kuchennym który ma 20 m.


Słuchałem takiego zestawu , gra jak najbardziej poprawnie, pozostaje odsłuch .
YAMAHA R-S500 + CD-S300 + MONITOR AUDIO M4 (1438241894) - Aukcje internetowe Allegro

Ale poważnie rozważ !
http://allegro.pl/zestaw-cambridge-audio-550a-cd-550c-canton-gle470-i1441810003.html
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Przy Twoim pomieszczeniu to obowiązek, czy trzeba dopłacać to pisz na priv i sprawdzimy.
 
Ostatnia edycja:

slawek22

New member
Witam, i dziękuję wam za poradę zwłaszcza ci blackninja.
Zestaw stoi już w domu i gra naprawdę dobrze, musiałem trochę dopłacić do tych 3000 tyś. ale naprawdę się opłacało.

Monitor Audio M6
Harman HK3390
Harman HD980

Pozdrawiam
 

mazilo

Member
U mnie zaczęła się od chęci zakupu kina domowego za około 4 tyś a zakończyło się na zestawie stereo;-) i cenowona troszkę więcej(wegług ofert z internetu to troszkę ponad 6tyś.Jestem mega zadowolony z zestawy jaki zakupiłem u blackninja.Polecam tego człowieka każdemu po zdecydowaniu jaki zestaw się chcę.Uwierzysz od razu że ceny jakie ci zaproponuję wystarczą na lepszy model.
Co do Harman Kardon i MA to polecam każdemu.........
 
Ostatnia edycja:
Do góry