Zestaw KD 5.1 ampli 2x HDMI OUT do 4 tyś

twister13

New member
Witam,
Szukam zestawu kina domowego 5.1 głównie do filmów, muzyka sporadycznie, praktycznie wręcz wcale. Mój budżet to 4tyś ale jestem w stanie dołożyć, gdyż zależy mi na kolumnach podłogowych zarówno front jak i surround. Zastanawiałem się nad JAMO S626 a amplituner do tego YAMAHA RX-V481D. Chciałbym zaznaczyć że nie jestem audiofilem więc darujcie sobie posty typu w tej cenie weź lepiej zestaw stereo itp :D. Poprzednie moje kino to były zwykłe plastiki samsunga i zrobiły na mnie wrażenie, więc myślę że taki zestaw to już kosmos :D. Póki co KD w planach do nowego domu, także jeszcze mam czas ok pół roku, może nawet dłużej. Czekam na porady, pozdrawiam.
 

twister13

New member
Będzie to salon z otwartą kuchnią łącznie 40m2. Samo kino chciałbym ustawić na łącznej powierzchni ok 20m2. Problem stanowi odległość kanapy od TV ok 4,5m. Ale tak jak mówię chciałbym złożyć coś w tym przedziale cenowym bo tak dokładając cały czas dojdę do kina 5.1.4 za 20k xD a jeśli nic sensownego nie da rady to wstawiam jakieś zabawki od samsunga albo sony za polowe tej kwoty i też będzie lepiej jak dźwięk z tv

PS od biedy surroundy mogę mieć są to głośniki chyba sprzed 20 lat :D firmy TNS o mocy 100/150
 
Ostatnia edycja:

SebaK1205

New member
Bez reklam
Był bardzo podobny temat do Twojego ostatnio... poczytaj na forum wypowiedzi forumowiczów oraz ostateczną decyzję kupującego...
 
Do góry