Zestaw ampli + B-ray + 5.1 - co wybrać???

Krzysiek1982

New member
Witam.
Panowie potrzebuję Waszej fachowej pomocy.
Chciałbym złożyć zestawi Kina Domowego (70%-KD, 30%TV/Muzyka).
Pokój 19m2 - kwota 2500-3000 zł. - co wybrać?
1. AMPLI:
- Denon AVR X1000 czy Harman Kardon ARV161 - może inna propozycja,
2. ODTWARZACZ B-ray:
- Samsung BDF6500 - może inna propozycja,
3. GŁOŚNIKI:
- Taga Harmony TAV 606v3 czy Wharfedale Obsidian 600 - może inna propozycja,
4. SUB:
- Koda SW1000 - może inna propozycja.
Jeżeli kwota jest zbyt niska na w/w zestaw przełożę zakup SUBA na kolejny miesiąc (niestety).
Dzięki wielkie za pomoc, pozdrawiam.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tych co podałeś ja bym był bardziej za Obsidian 600. Jako alternatywę zobacz Jbl Loft 5.0. Są trochę droższe, ale dobrze się sprawdzają w KD. Do Loftów będzie pasował i Denon i HK. Ze względu na dość mały budżet zakup suba bym odłożył na później.
 

Henry

Active member
Bez reklam
-Ampli porównywalne, ale HK AVR161 ma dodatkowo skalowanie do 4K, jak chcesz sprzętu na parę ładnych lat, to pewno 4K może się przydać. Niedużo droższe są ampli 7.1 -DENON X-2000 czy HK-AVR160, przemyśl czy nie wstrzymać się z subem i nie dołożyć kilku stówek do ampli, będą mocniejsze...
-BD, jak za te pieniądze jest ok. mam niższy model 5500 i jest wystarczający, różnica między nimi jest taka, że ja nie mam wifi, mam połączone kablem i też jest w sieci,
-kolumny, to zdecydowanie Wharfadale Obisidiany, tańsze Wharfadale Vardus 300 lub Crystal zobacz ewentualnie jeszcze coś z JAMO 506, 606, 608- bardzo przyzwoite w tej klasie cenowej.
TAGA HARMONY to raczej wyższe modele
Najlepiej gdzieś odsłuchaj i wybierz, te które najbardziej ci podpasują. Z budżetowym sprzętem niestety jest tak, że opinie niekoniecznie oddają, to co ten sprzęt w rzeczywistości reprezentuje
Zwróć uwagę, żeby ich odsłuchiwać z ampli, który będziesz chciał kupić
.
Niektóre, które podałem mogą trochę przekraczać budżet, ale możesz coś wybrać, a jak w jednym miejscu będziesz chciał kupić wszystko, to można fajne ceny dostać i zmieścisz się w budżecie.
Napisz jeszcze do blackninja, dobre ceny na sprzęt ;)
 
Ostatnia edycja:

Krzysiek1982

New member
Nie pozostaje mi nic innego jak wyskrobać do blackninja zapytanie o:
1. HK AVR 161
2. Wharfedale Obsidian 600
3. Samsung BDF6500
4. Koda SW1000
 

Krzysiek1982

New member
...okazuje się, że BDF6500 odpada na rzecz Panasa (może DMP-BD77(DMP-BD77EG-K), Wafle OK ale są za drogie (może Tagi 606 + sub tsw90 bo Koda SW 1000 jest do "piekła") - jak zwykle za mało "KAZIMIERZY";P ale do 3 tyś. muszę coś poskładać.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Udało ci się odsłuchać coś z Jamo? Myślę, że warto chociaż sprawdzić, teraz np. 506 są w fajnej cenie za 5.0 coś ok. 1000-1100, za tyle mi kiedyś proponowali w jednym sklepie
 
Do góry