Zestaw 5.1 do max. 4000 zl

drosophilia

Active member
Bez reklam
Witam serdecznie.

Nadszedl najwyzszy czas na wymiane 10-cio letniego zestawu Koda EX-566 na cos nowszego :).

Budzet max. to 4000 zl za zestaw glosnikow (nie chce go przekraczac).

W pozniejszym czasie dokupie jeszcze 2 glosniku do zestawu 7.1

Pomieszczenie ok 20 m2. Przeznaczenie: filmy 60 %, PS 4 30 %, muzyki troche tez (wszelaka: rock, dance, pop, trance).

Kolumny bede podpiete prawdopodobnie pod Pioneera VSX-924. zakupionego w najblizszym czasie za osobna kase.
Moje typy:

Audio Pro Avanto
Wharfedalae Diamond 10.7
Dali Zensor 5 (za 4 tys to ciezko bedzie chyba wyrwac tutaj 5.1).

Macie jakies inne propozycje? Powtarzam 4 tys, to max. niestety, za komplet 5.1
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Z tych co podałeś, to chyba tylko Audio Pro, ale i tak może nie wystarczyć kasy na Ampli..., ewentualnie 5.0, a suba dokupisz później
 

Henry

Active member
Bez reklam
A, to w takim razie, to już inna inszość ;)
Odsłuchaj te wymienione przez Ciebie i do listy możesz dorzucić Melodike Bl i JBL Studio 270, do takiej muzy powinny przypaść ci do gustu.
 

Henry

Active member
Bez reklam
henry jak spisują się słuchawki? :)
Słuchaweczki super, ale nadal brak czasu, żeby się nimi nacieszyć.
Muszę jeszcze kabelki dłuższe dokupić, na razie wziąłem z tego sklepu od Lisowskiej jakieś przedłużacze HAMA, niestety na nich trochę gorzej jest. W okolicach świąt trochę wolnego będzie, to ogarnę temat i podzielę się wrażeniami. Na chwilę obecną cały czas w rozjazdach ;)
 

Geronimo zx

New member
Pomieszczenie ok 20 m2. Przeznaczenie: filmy 60 %, PS 4 30 %, muzyki troche tez (wszelaka: rock, dance, pop, trance).

Kolumny bede podpiete prawdopodobnie pod Pioneera VSX-924. zakupionego w najblizszym czasie za osobna kase.
Moje typy:

Audio Pro Avanto
Wharfedalae Diamond 10.7
Dali Zensor 5 (za 4 tys to ciezko bedzie chyba wyrwac tutaj 5.1).

Macie jakies inne propozycje? Powtarzam 4 tys, to max. niestety, za komplet 5.1

Witam.
Odsluchiwalem kiedys dali zensor 5,7-co prawda same fronty ale drazylem ich temat :cool: Graja calkiem przyzwoicie w tym przedziale cenowym,tylko tak jak pisales w komplecie 5.1 ciezko bedzie zmiescic sie w 4k.Ja osobiscie przychylilbym sie jeszcze do poszukania jakis zadbanych uzywek,zawsze w ten sposob mozna podskoczyc z modelem wyzej za duzo nizsze pieniadze niz w salonie,oczywiscie jak sa zadbane,wychuchane i warte zachodu :)
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Słuchaweczki super, ale nadal brak czasu, żeby się nimi nacieszyć.
Muszę jeszcze kabelki dłuższe dokupić, na razie wziąłem z tego sklepu od Lisowskiej jakieś przedłużacze HAMA, niestety na nich trochę gorzej jest. W okolicach świąt trochę wolnego będzie, to ogarnę temat i podzielę się wrażeniami. Na chwilę obecną cały czas w rozjazdach ;)

A jakie to słuchawki?
 

Henry

Active member
Bez reklam
JBL J88, żonie na dzień kobiet kupiłem....od razu 2 pary, żeby sama nie musiała słuchać ;)
 
Do góry