zestaw 5.1 do 4500zł

krystianG041

New member
Witam.
Poszukuję kina domowego 5.1 za max 4000-4500zł. Będą grały w salonie z aneksem 30m2.
Miałem okazje odsłuchać Jamo S608 HCS3 + SUB260 i było OK. Co sądzicie o tym zestawie? Lubię dobry bas więc sub też musi być.
Nie wiem jaki amplituner byłby dobry do tego zestawu? Onkyo? Denon?
Zestaw będzie podłaczony pod TV jako kino, będę też słuchał muzyki.
kino 70/30 muzyka
proszę o pomoc w doborze zestawu.
 

krystianG041

New member
Pytam, ponieważ nie jestem audiofilem i zestaw był OK, a może ktoś poleci mi coś lepszego w tej cenie? Co do amplitunera nie wiem co wybrać? jaki model?Który będzie dobry do filmu i muzyki?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Jeśli słuchałeś i Ci się podobało to nie zadawaj tu pytań bo będziesz miał większy mętlik jak masz teraz. Ile użytkowników tyle opinii i każdemu odpowiada co innego.... ps. odnośnie basu w muzyce to dobry sub który potrafiłby dać czadu kosztuje w granicach 3-4tyś...;-) w zależności do jakiego jeszcze metrażu.. Niestety, ale do kina dużo łatwiej dobrać suba do muzyki i kina..;-)
 

SDman

Banned
Pytam, ponieważ nie jestem audiofilem i zestaw był OK, a może ktoś poleci mi coś lepszego w tej cenie? Co do amplitunera nie wiem co wybrać? jaki model?Który będzie dobry do filmu i muzyki?

Witam,
pisząc kino 70, muzyka 30% już wiemy, że nie jesteś.
Moim zdaniem kup coś co cieszy Twoje, może nie tylko Twoje oko (to jest ważny czynnik
jak się podoba to gra lepiej, mózg płata figle, gdzieś już to pisałem :)).

Sam wziąłbym na odsłuch kolumny Definitive Technology BP6 to dwa czarne czteroboczne słupy (o przekroju prostokąta) z naciągniętą materiałową maskownicą, zaś od góry nakryte czarną pokrywą.
Dla mnie porażka estetyczna, a grają ponoć świetnie.

Pozdr.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Klipsch to sprawdzona marka i gra i wygląda też świetnie.Napisz do Blackninja on Ci doradzi.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Witam.
Poszukuję kina domowego 5.1 za max 4000-4500zł. Będą grały w salonie z aneksem 30m2.
Miałem okazje odsłuchać Jamo S608 HCS3 + SUB260 i było OK. Co sądzicie o tym zestawie? Lubię dobry bas więc sub też musi być.
Nie wiem jaki amplituner byłby dobry do tego zestawu? Onkyo? Denon?
Zestaw będzie podłaczony pod TV jako kino, będę też słuchał muzyki.
kino 70/30 muzyka
proszę o pomoc w doborze zestawu.
Audio Pro Avanto obejrzyj i do tego Harmana AVR-161.
 

krystianG041

New member
Z powodu wyjazdu dopiero dziś odpisuje. Nie miałem jeszcze możliwości odsłuchu powyższych Audio Pro. Jednak zależy mi na czymś z subem, wiem z doświadczenia ze kolumny z wooferem nie oddadzą tego co zestaw z subem. Jeśli te Audio Pro to jaki sub do nich. Warto dołożyć do Onkyo zamiast Harmana? Zestaw tez będzie służył czasem do odsłuchu muzyki i chciałbym żeby w tym też był w miarę dobry.
 
Do góry