Zestaw 5.1 + Amplituner

pr0fil

New member
Witam,


Na start chciałbym powitać wszystkich serdecznie.


W ten późny ale ciepły wieczór pragnę poprosić Was o pomoc w wyborze zestawu kina domowego 5.1 z amplitunerem.


Mam nie lada problem, zakupiłem nowe mieszkanie w którym przygotowałem sobie okablowanie pod kino - puściłem kable 2x2,5 pod tynkiem byłem przekonany co do zestawu Onkyo 9700 który niestety nie zaakceptowała moja druga połówka ze względu na gabaryty(ma trochę racji bardzo duże głośniki podstawowe). Nasz salon połączony z kuchnią to około 27m2 z czego kuchnia ma 5m2. Szukam małych satelit z dużym sub oraz nowoczesnym amplitunerem.


Absolutny maks to 5tys zł za zestaw - jak się uda coś taniej to też fajnie.


Zestaw głównie do filmów, ale czasami lubię też posłuchać muzyki


Satelitki muszą posiadać opcję montażu na ścianie (kolor biały) fajnie gdybym mógł wykorzystać istniejące okablowanie.


Wstępnie ale tylko z wyglądu (brak doświadczenia audio z mojej strony) podoba mi się zestaw Heco Ambient 5.1 (niestety nie ma opcji białej) ale kompletnie nie wiem jaki amplituner wybrać i czy ten zestaw to nie lipa?



Być może macie jakieś inne propozycję - proszę podzielcie się, strasznie męczy mnie ten zakup ( zakup odkładam 2 miesiąc z powodu braku zdecydowania) Błagam o pomoc:D
 
Do góry