Zestaw 1500 zł pod PC?

ryszard309

New member
Witam, chciałbym się Was poradzić odnośnie zakupu kolumn oraz wzmacniacza, bass jest dla mnie bardzo ważny, czy obędzie się bez suba czy jednak same kolumny i wzmacniacz nie wystarczą? Pokój jest bardzo mały więc moc zestawu nie musi być taka jak np na pomieszczenie 40 m2. Kolumny najlepiej w kolorze czarnym lub białym ze wskazaniem na czarny. Budżet to 1500 zł.
Co moglibyście mi polecić?
Czekam na Wasze sugestie.
Pozdrawiam
 

steeze

steeze
Pomagam
VIP
Cześć.

Chcesz używać PC jako źródła muzyki, czy chcesz zakupić dobre głośniki do PC? Jak chcesz go podłączyć? 1500pln na wzmacniacz i parę kolumienek to trochę mało (nie wspominając o subie), szczególnie jeśli komputer miałby służyć jako źródło muzyki. Wtedy bez dobrego przetwornika moim zdaniem nie ma większego sensu budować systemu. Jeśli nie chcesz powiększać budżetu, to moim zdaniem sensownie byłoby wybrać coś z systemów stricte multimedialnych, czyli coś w stylu Harman/Kardon Sound Sticks III, JBL OnStage 400, czy OnBeat Extreme itp. Jeśli byłbyś skłonny powiększyć kwotę, można zakupić ciekawe głośniki aktywne zrobione z myślą o źródłach typu PC - np Paradigm Shift A2.
 

ryszard309

New member
Chcę używać PC jako źródła muzyki. Jeśli faktycznie będzie warto zwiększyć budżet to na pewno to zrobię. Chciałem zmieścić się w 1500zł ale jeśli trzeba będzie to budżet się powiększy. Sprzęt głównie do odsłuchu muzyki klubowej (szeroko pojęty house, dubstep itd). Nie wykluczam możliwości zakupu sprzętu używanego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

steeze

steeze
Pomagam
VIP
Nie wiem jak z używanymi, ale jeśli nowe wchodzą w grę i zwiększysz kwotę do okolic 2500pln, Paradigm Shift A2 są godne uwagi.

pzdr.
 
Do góry