Zawieszenie PS3 - pytanko

Osato

New member
Witam,

Kupiłem kilka dni temu nową PS3 i podczas włączenia dema PES 2012 konsola się zawiesiła (czarny ekran), pad nie działał, konsola nie chciała się wyłączyć przyciskiem i pomogło jedynie odłączenie kabla zasilającego z tyłu. Konsola jest nowa i nie wiem czy jej jeszcze nie wymienić ... może jestem przewrażliwiony, ale bardzo proszę o radę.

Pozdrawiam. :)
 

pRzeKop

New member
To, że się raz powiesiła pewnie nie będzie uznane za podstawę reklamacji. Sprzęt elektroniczny się czasem wiesza. Moja konsola (albo dekoder N) też się wiesza średnio raz na miesiąc, ale niczym złym to nigdy nie skutkowało. Mam ją już od 3 lat.
 

houdini2008

New member
Człowiekowi zdarza się czasem "zawiesić" ;), a Ty odrazu byś leciał konsolę oddawać.
Elektronika czasem tak ma. Ja bym się nie przejmował, no chyba że będzie to nagminne.
Pozdrawiam.
 

debeef

New member
Bez reklam
mnie też się sporadycznie wiesza, na początku też się obawiałem, ale teraz po trzech latach jestem spokojniejszy
 

Osato

New member
Dzięki za odpowiedzi, ale czaaaasem w Heavy Rain dźwięk się przytnie na sekundkę (często na początku levela podczas filmików). Ktoś może coś takiego miał ?
 
Do góry