zamiana

luniopl

New member
Siema.
stoję przed dylematem. mam pokój 3,5x3,5 i mam kd balboa system + HK avr132. Telewizor samsung 32r72b. trochę mało miejsca się zrobiło po wstawieniu łóżeczka tu dla niemowlaka. czy myślicie że opłaca mi się zamiana tego KD na coś płaskiego co mniej zajmuje miejsce np. jakiś samsung czy lg, i wtedy z różnicy uzyskanej w tej zamianie pieniężnej sprzedać samsunga 32r72b i kupić coś powyżej 40".
Czyli czy opłaca się sprzedać balboa+avr132 oraz le32r72b a kupić płaskie KD(niestety plastiki) + tv powyżej 40". co o tym sądzicie??
pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Łóżeczko postaw na balkonie... żartowałem. Nie zmieniaj zestawu na żaden plastik. To najgorsze, co możesz zrobić.

ArtS :)
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Kiedyś wymieniłem kolumny na gorsze. W efekcie sprzęt stał nieużywany przez 4 lata bo mnie odebrało ochotę na słuchanie muzyki.
 

luniopl

New member
odp/

No ja chyba też bym nie przebolał tego. już się rozmyśliłem:p pamiętam że kiedyś w electro world było takie kino LG a na nim film dvd, tv, no i kanapa. można było usiąść i przetestować-film to był torque. grało nieźle. kosztowało wtedy 3000zł , teraz kosztuje 1600 na allegro. ale nie mam porównania więc nie powiem czy lepiej czy gorzej. wiem że teraz mnie to drażni bo mieszkam w bloku i z kobitą ciężarną i nie mogę używać praktycznie mojego sprzęciora bo zaraz jest że dudni:/ o matko. chyba specjalnie dla tego kina zaciągne kredyt na domek jedno rodzinny i jeden pokój będzie tylko do filmów:) :p :cool: fajnie pomarzyć:-D
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Różnica polega na tym, że na obecnym sprzęcie możesz także słuchać cicho a na plastikach nie posłuchasz muzyki głośno bo będzie zniekształcony dźwięk.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Z pewnością znajdzie się sporo osób, które zamieniłyby plastiki na prawdziwy zestaw, ale w drugą stronę? Tego jeszcze nie było. Ne rezygnuj z prawdziwego nagłośnienia. Plastiki, wbrew pozorom, nie zaoszczędzą Ci zbyt wiele miejsca, chyba że kupisz jakieś małe pierdziawki na półkę. Poza tym słuchanie muzyki to będzie koszmar. Weź jakąś płytę i przebiegnij się do jakiegoś sklepu. Posłuchaj, a sam przyznasz mnie i Pablo rację. A dziecko kiedyś urośnie.

ArtS :)
 
Do góry