********* - Zakupy

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sklep ********* zs w Pabianicach. Dokonałem tam zakupu wzmacniacza i kolumn. Na stronie stosunkowo rzetelna informacja dot. zakupowanego sprzętu. Dobry kontakt zarówno e-mailowy jak i telefoniczny z pracownikami. Kiedy po zamówieniu pierwotnego wzmacniacza Yamaha AS 201 okazało się ,iż nie ma go w kolorze czarnym , zaproponowano mi w szalenie atrakcyjnej cenie wzmacniacz Onkyo.:smile: Transakcja była finalizowana ok godz 15.00 i na moją prośbę zamówiono dodatkowo ( bez dopłaty) kuriera. Sprzęt dotarł do mnie w niecałe 24 godziny. Paczki bardzo dobrze opakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Szybko, zwarcie i kompetentnie czyli tak jak powinno być.



Mam nadzieję ,ze dokładnie przeszukałem dział i nie natrafiłem na podobny wątek a wydaje mi się ,ze warto pochwalić kolejnego rzetelnego sprzedawcę - przynajmniej w mojej ocenie. Dodaję ,iż jestem prawie miesiąc po zakupie więc to nie reklama tylko wyraz aprobaty dla firmy.​
 

dzudzu9

New member
Jeżeli masz na myśli sklep ********* (czyżby to była zakazana nazwa?:D) to również szczerze polecam - u nich kupiłem swój zestaw Onkyo TX-NR535 + Melodika BL310.
Potrafią mile zaskoczyć ceną :)
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem czy to zakazana nazwa ( byłoby to śmieszne) , bardziej stawiam na to, że admin musi sprawdzić czy to nie spam. Ale ze sklepu jestem szczerze zadowolony.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Stety lub niestety sklep jest na naszej czarnej liście z powodu spamu na forum.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i wszystko jasne. To faktycznie mało rozważna metoda by zyskiwać klientów. Niemniej jednak moja pozytywna opinia o sklepie oczywiście pozostaje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry