Zakup telewizora 65" do konsoli PS5

dylus72

New member
Witam .Jest to mój pierwszy post na forum ,jeśli nie w tym dziale co powinien być to proszę o wyrozumiałość.Mam 51 lat i w branży RTV działałem w latach 90 .Mam zamiar kupić TV 65" głównie do konsoli PS5 ale też do użytku domowego .Kasa jaką chcę przeznaczyć max 6000 .Obecnie ma telewizor 50" Sony na androidzie ale wkurza mnie bo nie mogę z telewizorem połączyć dowolnych urządzeń bluetooth takich jak słuchawki czy głośnik przenośny muszą być dedykowane .Czytałem że do konsoli jest ważne aby telewizor miał wysokie odświeżanie minimum 100 Hz .Zależy mi też na w miarę dobrej jakości dźwięku mimo ze mam sondbara i tak korzystam z głośników wbudowanych . Obecnie na runku widzę że telewizory mają oled, qled ,mini led .Czytałem że mini led to nowość .Telewizor będzie wisiał na ścianie w małym pokoju .Co byście polecili w tym budżecie .Zauważyłem że zbyt wiele nie mogę wymagać w tej kasie .
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Od Twoich czasów to trochę się zmieniło...
Ale otrzymasz propozycje modeli w klasie cenowej , które powinny najlepiej odzwierciedlić Twoje potrzeby :

Mini Led
  • TCL 65C845
  • Lg 65Qned 913
  • Tcl 65C805

Jeśli głównie do konsoli - to oled T V bym odpuścił tym bardzie , że w klasie cenowej się nie mieści.
Dla członków forum masz dodatkowo z pakietem.
 

conqest1

Member
Ależ ja doskonale zrozumiałem - polecono Ci go tam bo oni maja go na wyłączność i jest to bardzo dobry TV. Tutaj na forum nie licz ze kiki Ci go poleci bo on chce sprzedać to co ma w swojej ofercie a tej firmy nie posiada...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdź opinie Hisense . To inny system.
TCL masz na Google TV - i masz otwarty system.
Masz też w klasie nie tylko zdecydowanie większe możliwości multimedialne ale też masz 576 stref - w TCL.
Hisense poleca Ci bo to model sprzed 2 lat i chciałby się go pozbyć Twoim kosztem - podobnie jak opowiada kolega powyżej.
Masz dwa razy gorsze dźwięk,. masz system zamknięty Vidaa - i to stary.
Tu masz porównanie.
Ale decyzja należy do Ciebie
 

conqest1

Member
Że ja się chcę pozbyć hisense z ME Kosztem kolegi dylus72?? Już nie wiem czy mam się śmiać czy płakać czytając to co wypisujesz. Dałeś mi kolejne ostrzeżenie wiec pytam publicznie gdzie napisałem nieprawdę??? Gdzie złamałem regulamin???
 
Do góry