Zakup Projektora i Ekranu

HerbiSzubin

New member
Witam mam pytanie odnośnie jaki projektor wybrac do Kina Domowego ;) Chodzi Mi o jak najlepsza jakoś obrazu :) Obraz oczywiście full HD 3D . Podpieta Cyfra plus odtwarzacz Blu-Ray . Obraz chciałem mieć o przekatnej gdzies okolo 105 cali gdyz docelowo bede miał jeszcze TV i czy istnieje mozliwosc zeby nie zawadzal o Tv Ekrna odp projektora . Ekran chciałbym elekrtryczny w zabudowie :) Myslame tez o windzie do projektora zeby to kompetlnie wszystko schowac ale chyba to za drogi interes jest . Tylko jest mały problem , Projektor powinien wisiec gdzies po srodku czyli miej wiecej gdzies 3 m od ekranu , Salon z Anekesem kuchennym dł 5,5 m sz 4 m i montaz projektora na wprost ekarnu bedzie zawadzac pewnie lampa więc co radzicie ?? jakie projektory polecacie zeby była duza mozliwość regulacji ?? Za wszystkie rady Dziękuje z Góry :)

Epson EH-TW9000W niby ten model jest dobry jednak cena tez robi swoje ;)
 

steeze

steeze
Pomagam
VIP
Moim zdaniem, JVC DLA-X70 (wzglednie X30 jeśli cenowo by miał być w okolicach TW9000), podwieszony tak, by lampa nie zawadzała i by zakres działania funkcji lens shift zrobił swoje. Odpowiednio dobrany ekran pomoże uzyskać poprawny obraz (mimo dość małej, jak na taką maszynę odległości od ekranu). To czy ekran nie będzie zawadzał o tv, zależy od pomieszczenia i możliwości instalacji. Odnośnie windy i instalacji w suficie podwieszanym, to cena jest uzależniona m.in. od sposobu instalacji i projektora (przy doborze trzeba mieć na względzie odpowiedni udźwig, wymiary, zakres pracy).
 
Ostatnia edycja:
Do góry