Zabójcza Broń - kolekcja

Liter1979

Member
Bez reklam
Witam forumowiczów :) Chciałem się podzielić opinią na temat kolekcji z którą spędziłem ostatnie 4 wieczory :) - Lethal Weapon !!! Samego filmu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać - klasyka i tyle !!! Samo wydanie blu ray przyznam szczerze "dupy nie urywa" - jakość obrazu jak dla mnie (szczególnie 2 pierwszych części) jak z dobrego dvd, dźwięk "niby" dts hd ma, ale jakoś go "nie czuje"... Część 3 i 4 zdecydowanie lepiej, obraz ostry, choć i tak "żylety" nie ma, z dźwiękiem również jest już nieźle :) Z drugiej strony nie są to nowe filmy więc nie można (chyba) oczekiwać po nich cudów. W sumie całe wydanie uważam za całkiem udane (szczególnie że kosztuje ok. 85 zł za całość ;) ) 4 filmy + 1 płytka z samymi dodatkami w jednym pudełeczku :) Fajnie było ponownie obejrzeć po wielu, wielu latach :) Żona była w szoku że pierwszą część pamiętam praktycznie całą na pamięć, ale jak ma być inaczej kiedy za czasów "video" kaseta była mielona po kilka razy w tygodniu :) Ogólnie fajnie było powrócić do tych filmów - w sam raz na długie jesienne wieczory !!!
 
Do góry