Z jaką wersją PS 3 mieliście problem? lub jaka posiadacie i nie bylo problemów?

Z jaka konsolą miałeś bądź też nie miałeś porblemów z winy sprzętu


  • Total voters
    0

Szczupaczek

New member
W kwietniu moja PS3 będzie miała rok. Jak do tej pory , odpukać ,nic się z nią nie dzieje złego :) Z drugiej strony zbyt często na niej nie gram...w tygodniu raz - dwa razy po 1 godzince...
 

Royek

New member
Ja od 4 miesięcy mam PS3 80G i jak na razie 0 problemów. No może z wyjątkiem sprawy rysowania się obudowy, ale to w każdej wersji.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
proponuje pisac komu kiedy i w ktorym miejscu np. rozkleil sie but! Po kiego diabla ten watek? PS 3 to urzadzenie jak kazde inne, moze sie popsuc, moze i nie. Kazdy przypadek jest indywidualny! Nie jest to szczegolnie wadliwy sprzet!:) Moze autorem jest wlasciciel/ byly/ X360 i dlatego ma takie obawy...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Najpierw bierzesz udział w ankiecie a następnie wypisujesz takie bzdury? :rolleyes:

EDIT:
Ok, :eek:k:

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

zbynio81

Member
jako byly posiadacz XBOX-a 360 i autor wątku nie interesuja mnie uszkodzone buty tylko czysta techniczna ciekawosc odnosnie awarii w PS3. Wiadomo, ze nowsze wersje (daty produkcji playstation) powinny byc lepsze. co nie znaczy ze PS3 w dniu premiery jest do bani :grin: wrecz byc moze przeciwnie bo lasery wciaz sa dobre a jak zaobserwowalem, nawet w 2 miesiecznych konsolach laser potrafil siasc
 

Centosz

New member
Posiadam PS3 60GB i żadnych problemów nie miałem.Kupiona 17.07.2007r.Potrafi sie nieraz zawiesic, ale nie wiem od czego to jest.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
60 GB z BC, kupiona w Niemczech, padł laser po 15 miesiącach. Konsola nigdy się nie przegrzała nawet w bardzo upalne dni, nie zawiesiła ani razu, tylko ten laser ewidentnie jest jej słabym ogniwem, z tego co się czyta to sypie się na potęgę i to nie zależnie od ver GB. Te sony z generacje na generacje pierniczy te lasery
 

darkmajin

Member
Bez reklam
Kapral_Hicks czytasz watek o psujacych sie ps3 wiec gromadza sie tu ludzie ktorym cos padło co nie znaczy ze padaja jak muchy czyt. xboxy , odrazu wiedzialem ze sie zleca ludzie i zaczna wszedzie gadac ze pleje sie psuja..

to samo bylo w watku o harmanie 255 paru powiedzialo ze pyka i do tej pory ludzie dalej uwazaja ze jest wadliwy .. :rolleyes:

takze nie gadaj glupot mam 60tke ktora niema przestrzeni jest praktycznie zamknieta przegrzewa sie na 100% czesto jej uzywam od czasów motostorma i hs zawiesiła sie nie raz i dalej działa bez zadnych problemow...:???:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ja mam czwartą 40GB:x
1 .Padł laser:(
2.Zwieszki co 5 minut :???:
3.Reset do ustawień początkowych co najmniej raz w tygodniu :twisted:
4.Pracuje prawidłowo
Wszystkie pracowały bardzo cicho ,brak oznak przegrzania.
 

zbynio81

Member
Oj nie masz szczęścia do konsol.
Nie wiem czy na twoim miejscu bym sie nie zrazil
Wszystkie konsole pewnie w ramach gwarancji SONY podarowało?
 

trode

New member
40GB listopad 2007- grudzień 2008 (laser RIP) teraz walczę z MM
Zgon nastąpił bezobjawowo, nigdy nie było problemów z przegrzewaniem, zawieszaniem się itp. po prostu pewnego pięknego dnia konsola przestała czytać płyty. :(
 

Ogr

New member
Bez reklam
zbynio81 napisał:
Oj nie masz szczęścia do konsol.
Nie wiem czy na twoim miejscu bym sie nie zrazil
Wszystkie konsole pewnie w ramach gwarancji SONY podarowało?
Szczęścia nie mam do sony :???: Mój x360 jeszcze nie chorował ,mam go dłuzej o rok :)
Wszystkie serwisowe ps3 były po zagadkowej odnowie genetycznej :???: Parodia :roll:
Przy PS3 trzymaja mnie ekskluzywne gry i grono dobrych ziomali ;)
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Z Ogrem szliśmy niemal ramię w ramię - mam już 3cią czarnulkę.

Sęk w tym, że wiele osób pomija dość istotny fakt - tylko raz padła nam nowa konsola. Pozostałe usterki dotyczyły egzemplarzy już używanych i, co wielce prawdopodobne, naprawianych - u SONY nazywa się to "odnowieniem" :rolleyes:
 

cyber78

Member
Bez reklam
cyber78 napisał:
(...)

Kumpel kupił w grudniu i dzisiaj odkrył, że mu nie działa w padzie czujnik położenia - namówiłem go na Flower i okazało się ze ciągle skręca w lewo - juro idzie do Saturna, ciekawe jak to będzie samego pada reklamować.
Oddał samego pada na gwarancji, radzili mu pojechać z tym do serwisu Sony, bo będzie szybciej, ale jemu nie chciało się jeździć - oddał na gwarancji.
Dzisiaj dzwonili, że pad wrócił z serwisu z adnotacją "naprawa fabryczna".
 

zYxMa

New member
80GB kupiona w październiku 2008, wsio ok i w ogóle jej nie słychać.
Jedynie dysk twardy 'zrzędzi', wymiana na SSD pomoże ;p
 
Do góry