Youtube nie działa po aktualizacji LE46C650

kris2222

New member
Witam!

Posiadam telewizor LE46C650. Po wczorajszej aktualizacji widgetu Youtube przestał on działać.

Po włączeniu Youtube pojawia się napis: "Znaleziono nową aktualizację. Aby ją przeprowadzić, wyłącz, a następnie włącz zasilanie.". I ładowanie bez końca.

Wszystkie inne widgety działają, przed aktualizacją było ok.

Wersja Youtube - 3.152. Oprogramowanie - 2011/10/10_003011

Ma ktoś jakieś pomysły? Z góry dzięki!!!
 

boss82

New member
mam ten sam komunikat ale jeszcze go nie "resetowałem" z prądu, wyłączałeś zasilanie? nie traci się po tym ustawień obrazu?
 

kris2222

New member
Wyłączałem, nic się nie zmienia. Ustawienia nie są i tak dla mnie ważne w tej chwili, przywracałem wcześniej do ustawień fabrycznych i nie kalibrowałem jeszcze. Nie sprawdzałem czy się traci, na 99% - nie.
 

kris2222

New member
To wygląda na to że trzeba będzie czekać na następną aktualizację...
Zostaje Youtube przez widget Yahoo, ale tam mniej opcji.
 
Ostatnia edycja:

boss82

New member
Nie jest to trochę dziwne, że trzeba aż wyłączyć prąd do aktualizacji YT? Jak aktualizowałem firmware telewizora to takiej gimnastyki nie trzeba było robić, a to tylko zwykły widget do ogladania filmików...... ciekawe ciekawe...
 

technikal

New member
Nie dziala youtube

U mnie to samo, wywaliłem go potem instalacja i nic. Nic nie pomaga, wydaje się że nowa aktualizacja nie działa jak należy, coś nie pasuje do nawigacji strony, chyba trzeba czekać na nową aktualizacje.
Jutro będę w robocie, to się dowiem bo jest u nas ta firma. Jak by ktoś chciał to od 9-17 801 172 678 telefon infolinia.:cool:
 

boss82

New member
A przy okazji, działało u was auto uzupełnianie tekstu przy wpisywaniu wyszukiwania filmu? Nie chodzi tutaj o słownik T9. Po zakupie TV działało, ale od jakiegoś czasu nie działa, nie wiem czy po jakiejś aktualizacji widgetu czy coś..
 

boss82

New member
To widać że te ich aktualizacje więcej psują niż pomagają. Dodawania do ulubionych nie korzystałem więc nie wiem. W ogóle dlaczego one zawsze są wymuszone, a nie ma możliwości anulować aktualizacji i działać na takiej jaką się posiada skoro dobrze działa... ehh....
 

peesen

New member
Witam, Ten problem dotyczył i nadal dotyczy mojego telewizora 40D5500.Nadal nie mogę aktualizować YT, mimo że (jak pisze kris2222) jest nowa aktualizacja.Nadal jest komunikat o wyłączeniu i podłączeniu zasilania.
 

Kasio

Member
jak do tej pory problem nie rozwiazany , UE40D5500RW , nie pomaga wyłaczenie TV z zasilania ani nic innego,na szczęście zainstalowany mam nYouTube HD&3D

dla zainteresowanych instalka nYouTube HD&3D
lub, wiecej info na Nieoficjalne widgety na ..C650 i podobne



EDIT: NEWS

dzwoniłem do Samsunga i sprawa przedstawia sie tak:

ze strony firmy Samsung i aplikacji wszystko jest OK,problemy ma "serwis" YouTube, juz wiedzą o problemach i "naprawiają" problem,niestety Samsung nie ma informacji na temat jak długo to potrwa i kiedy można sie spodziewać poprawnie działajacej aplikacji YT.
 
Ostatnia edycja:

Januszp

New member
Nie działa youtube

Na d6500 też przestał działać po samoczynnej aktualizacji, pokazuje się tylko "youtube" i wisi:-x Zerowanie widgetów i wył. z sieci nic nie daje. Koleś ma taki sam telewizor tylko jemu się youtube nie zaktualizował i ma OK. Trzeba chyba czekać na nową aktualizację:x
 
Do góry