YouTube HD

Gee

New member
Krótka piłka:

"Który z odtwarzaczy HD pozwala na dzień dzisiejszy odtwarzanie YouTube w jakości HD?"
Pytanie dotyczy softu oficjalnego i nieoficjalnego.

Dzięki za odpowiedź.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Praktycznie każdy. Ale jest podstawowe "ale", czyli szybkość łącza. W nocy czasem udaje mi się normalnie - znaczy bez zacięć - oglądać materiały z Internetu w HD, w dzień raczej mogę o tym zapomnieć. A dodam, że mam szybkie łącze. Rozwiązuję to poprzez download materiałów HD przez odtwarzacz. Jeżeli trafiam na coś ciekawego w HD, a idzie z "czkawką" naciskam sobie guziczek na pilocie (player Traxdata MMS) i plik szybko ładuje mi się na HDD, po czym odtwarzam bez kłopotów.
 

brandt78

New member
"praktycznie kazdy" to chyba jesli chodzi o soft alternatywny, bo na oficjalnych to nie jest zgodne z polityka YouTube, gdzie na sprzetach typu tv/nmt zabraniaja niestety jakosci HD.

Na WDTV Live na poczatku w sofcie oficjalnym bylo youtube dostepne w jakosci HD, jednak musieli to zredukowac do SD po interwencji YT. Teraz na tym playerze jakosc HD mamy tylko na sofcie alternatywnym b-rad'a...
Akurat z YT w HD nie mam problemow z plynnoscia, ale w Apple Trailers przy 720p tak zrywa ze nie da sie ogladac.
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
Sorry, faktycznie nie dodałem, że alternatywny firmware lub modowany. Było to dla mnie oczywiste, ale nie dla wszystkich być musi. Jeżeli chodzi o YT HD to jest sporo modyfikacji zasobów RSS dla różnych playerów umożliwiających dostęp. Jeżeli tylko dany player umożliwia dostęp do plików systemu operacyjnego za pomocą telnetu, to łatwo odpowiedni(e) plik(i) wymieniać i modyfikować. Na MPC "forumiści" sporo o tych metodach piszą, są pełne instrukcje i gotowe pliki menu.rss lub im odpowiadające.
 
Do góry