You Tube w LG5500

maciekpas

New member
Witam,

Bawiłem się ostatnio You Tube w moim LG37LE5500 i zauważyłem pewien problem z brakiem dostępności filmów w rozdzielczości powyżej 480p. Szukałem w różnych opcjach i ustawieniach możliwości zmiany rozdzielczości na hd, ale niestety nie znalazłem. Dla porównania dodam że te same filmiki na komputerze można oglądać w rozdzielczości 720p. Mam nadzieje, że kolejna wersja firmware rozwiążę ten problem.
 

Kolina

Member
Witam.
Sprawdziłem u siebie i u mnie jest to samo tzn. mimo, iż filmy na YOU TUBE posiadają do wyboru rozdzielczości wyższe tj. np 720p (sprawdzone na komputerze) to TV max wyświetla 480p i brak jest możliwości wyboru/zmiany rozdzielczości na wyższą a przynajmniej ja również nie odnalazłem opcji, którą można byłoby ją zmienić. Jest to o tyle dziwne, ze nasze TV są full HD więc nie powinno to stanowić problemu-podejrzewam, ze wystarczy tylko coś dodać w firmware. Również mam nadzieje, że LG coś z tym zrobi bo na tą chwilę obniża to funkcjonalność TV.
DO LUPO - mam najnowszy firmware w TV.
Proszę innych użytkowników Netcasta o sprawdzenie powyższego u siebie tj. czy macie to samo czy też dotyczy to tylko i wyłącznie naszego modelu TV.
Ps. Czy ktoś z Was zgłaszał już tą kwestię do LG ???
 

xemo

New member
U mnie to samo - brak mozliwosci zmiany rozdzielczosci. Nie dosc, ze nie mozna softu do TV zassac ze strony LG to jeszcze jak go wypuszczaja to z niedorobkami !!!
Czy ktos ma ten nowy soft i moze mi go wyslac ???
 
Do góry