Ylod

Savron

Well-known member
Bez reklam
:x. Towarzyszy oraz szanowny forumowicze , dziś o 21 godzinie dostała zawału i umarła "śmiercią bohaterską" jedna z moich konsol. PS3 40 gb.(A najgorsze w tym ,że dostała zawału podczas przedostatniego bossu w "Dark Souls" :cry:. Ten , kto grał , ten wie co to znaczy przejście tej "sadomazochistycznej " gry od japońskich półgłówek. Masakra.) Urodziła się w 2009, padła w 2014. Amen. Wiarą i prawdą służyła mi tę długie lata i na zawsze zostanie się w moim sercu. Teraz nie wiem co zrobić: pochować w ogródku albo zrobić pomnik i postawić w pokoju? Co by Wy zrobili? Kondolencji proszę wysyłać na "priv". Dziękuje za współczucie i wyrazy ubolewania. SAVRON.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wspolczucia, ale i tak dlugo wiernie sluzyla. Moja fatka do dzis dziala bezawaryjnie, odpukac.
Ile taki reballing kosztuje? Moze warto reanimowac i wskrzesic czarnulke?
Savron, ale zawsze mozesz zrobic z niej grilla:

52185-ps3-przerobka-mod-chip-itp-itd-ps3grill_2006-11-21.jpg
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tam gdzie ja robiłem teraz cena to 219 zł, dają gwarancję na usługę 12 miesięcy, robią bardzo profesjonalnie.

Pozdrawiam,
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Wspolczucia, ale i tak dlugo wiernie sluzyla. Moja fatka do dzis dziala bezawaryjnie, odpukac.
Ile taki reballing kosztuje? Moze warto reanimowac i wskrzesic czarnulke?
Savron, ale zawsze mozesz zrobic z niej grilla:

Dziękuje cie "armaning". :D. Zawsze wiedziałem że można na Waszą pomysłowość liczyć :D. Grilla nie będę robić. :razz:. Reanimować i dać moją ukochaną jakiemuś tam "naprawiaczu" też nie mogę. Serce i litość nie pozwoli mi na to.:cry:To tak jak z człowieka zrobić gówno , a potem z gówna ponownie człowieka. :bober:. Robię pomnik. Fotki wkrótce. Dziękuje za wyrazy współczucia . :D:D:D
 
Do góry