Yamaha vs Marantz

bartoszek9

New member
Witam, jestem przed wyborem kina domowego tak do 2500 zł + oczywiście jakiś dobry zestaw kolumn oczywiści do tej kwoty. Szwagier miał yamache i wiem jak gra tylko podobno trzeba mieć komplet głośników yamahy, wcześniej miał kody i nie bardzo był zadowolony, natomiast jestem ciekaw jakie zalety ma marantz? Partzałem jeszcze na onyko, ale widze tu problem w oglądaniu divixów - za małe napisy. Dodam że interesuje mnie w 50% słuchanie w dts lub DD, a w 50% audio - typowe stereo. Czy wogóle można znaleść kompromis zadowalający ucho? Amplituner ma być podłączony do DVD kablem HDMI. Dodam jeszcze że amplituner będzie podłączony przez HDMI to TV samsunga LCD LE32 M71, no i do kablówki HD z MultiMediów. Co polecacie? Dużo jest tego na rynku polecałbym lg tylko z audio słabo gra? Jakie macie zdanie? dzięki
 
Ostatnia edycja:

Pablo1964

New member
Bez reklam
Można znaleźć kompromis ale przy większym budżecie. Przy tym - muzyka w stereo to tak przy okazji, do obiadu. Jakiego Marantza chcesz kupić z kolumnami za 2500 zł?
 

bartoszek9

New member
Ostatnia edycja:

Pablo1964

New member
Bez reklam
Nie wiem jak gra dolna półka Marantza, na Twoim miejscu chętnie bym posłuchał tego sprzętu. Co do kolumn, tych oferowanych w zestawie nie znam, często sprzedawcy wypychają w zestawach kolumny, na które nie ma zbytu. Może ktoś z użytkowników sprzętu Marantza wypowie się, które kolumny brmią ciekawie z tą elektroniką? Ja kiedyś testowałem JBL Northridge i nie było dobrze.
 
Do góry